Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: fotobudka na wesele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, organizuje wesele i rozglądam się za dodatkowymi atrakcjami. Stwierdziłam, że fajnym pomysłem byłaby fotobudka na wesele , bo ludzie tą lubią i bawi ich to. Co o tym myślicie? Jeśli chodzicie na wesela, korzystacie z fotobudki?
Jak ostatnio byłem na weselu to dowiedziałem się o stronie http://wolieryaluminiowe.eu/ . Bardzo chętnie na ją wchodzę.
Fotobudka na weselu to na pewno bardzo fajna atrakcja i zawsze cieszy się popularnością wśród gości. Dlatego jeśli masz możliwość warto ją zamówić. Ale niektóre sale zapewniają takie rozrywki i wtedy już nie trzeba szukać gdzie indziej. Jak dobrze wybierzesz salę, to organizacja wesela nie będzie taka trudna i pracochłonna. Dobra sala zapewnia praktycznie wszystko to co potrzebne plus jakieś dodatkowe atrakcje. Warto wypytać właścicieli o wszystko co poza standardem mają jeszcze do zaoferowania.
Jasne, że fotobudka to świetne rozwiązanie. Teraz chyba na każdym nowoczesnym przyjęciu weselnym fotobudka jest obowiązkowa. Na szczęście nie ma większego problemu z wynajęciem takiej budki. Moja siostra planuje wynająć fotobudkę od firmy FreakFotobudka https://freakfotobudka.pl/pl/fotobudka-rzeszow/ . Oni oferują budkę z gadżetami i dowozem Smile
A może warto byłoby się zdecydować na coś bardziej oryginalnego niż fotobudka? Co powiecie na przykład na fotolustro? Wynajem takiego fotolustra kosztuje mniej więcej tyle samo, a ma ono tą zaletę, że można objąć nim całą sylwetkę Smile No i zdecydowanie lepiej się prezentuje na sali weselnej Wink
monikabert90 nie slyszalam o czyms takim Big Grin A szkoda bo my juz jestesmy po weselu. Mielismy piekna elegancką jasną salę w Białym Fortepianie w miejscowości Koło i takie cos by fajnie sie prezentowalo jako dodatek. No ale tak czy siak sale mielismy piekna i idealna jak dla mnie. Ogolem polecam ją każdemu z okolic woj. Wielkopolskiego
i fotobudka i fotolustro fajne. Już kwestia gustu co się bardziej podoba i co się chce. Fotolustro zrobi zdjęcia całych sylwetek, fotobudki tylko do pasa max. Smove ma w swojej ofercie i takie i takie urządzenia to można wejść na stronę https://smove.pl/ i sobie zerknąć i porównać jak to wygląda i w ogóle. Widać od razu że fotolustro droższe, na wynajem też z tego co patrzyłam ceny są wyższe. Także co kto lubi. Ogólnie te urządzenia tej marki są chwalone za jakość, coraz częściej w nie się wynajmujący zaopatrują bo nie problemu z serwisem. A ceny mają takie jak i konkurencja, tylko lepiej produkują mam wrażenie. Ogólnie jako sama atrakcja na wesele taka fotobudka czy fotolustro to zdecydowanie na tak, na tylu co byłam to goście korzystają i potem po imprezie chwalą, lepsza zabawa jest na pewno. A to nie są nie wiem jakie koszty przy całej organizacji.
Fotobudka to z pewnością jedna z atrakcji na weselu.
Ja właśnie się zastanawiam co wybrać jako dodatkową atrakcję na wesele. Fotobudka gliwice robi świetne zdjęcia, wzbogacona o atrybuty oraz szablony wydruku może stworzyć niesamowite pamiątki. Natomiast fotolustro może zrobić zdjęcie całej sylwetki. Znacie jakieś firmy godne polecenia? Co byście wybrali?
Cześć,
w maju byłam na weselu u przyjaciółki. Oprócz świetnej muzyki i jedzenia, moją uwagę przykuła fotobudka rzeszów. Świetna atrakcja dla młodszych i starszych. Chyba skorzystam z podobnego pomysłu.
Stron: 1 2
Przekierowanie