Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dokształcanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo lubię dowiadywać się nowych rzeczy, inwestować w siebie, wcześniej uczęszczałem na szkolenia, no ale jest to bardzo kosztowne. Odkryłem portal Wiedza i Praktyka i dzięki temu teraz mogę doszkalać się sam, mają bardzo szeroki wybór literatury z wielu branż.
Dokształcanie się jest ważne, ale to co podajesz to nie tyle portal wiedzowy co firma oferująca produkty do kształcenia.
Uwielbiam się kształcić- podbudowuje to poczucie własnej wartości jak i jest to ważne dla mojego pracodawcy żebym umiała wypowiedzieć się na różne tematy. Strona Wiedza i Praktyka jest dla mnie świetnym rozwiązaniem bo sama mogę wybrać interesujące mnie książki i uczyć się w wolnym, dogodnym dla mnie czasie
Wszystko zależy od tego jak do tego podejdziemy. Ciągłe wykonywanie rozmaitych czynności, działań także sprawia, że nabywamy wprawy i zdobywamy doświadczenie. Koniec końców to właśnie umiejętności się liczą, a nie sam papier.
Tutaj więcej info http://robimyzakupy.pl/ .
Przekierowanie