Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kody na zakupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polecam gorąco www.kody.pl jest to bardzo dobra strona z ofertami obniżek cenowych w wielu sklepach podróżniczych, obuwniczych czy może jubiler. Polecam bardzo ja często korzystam z takim kodów co mi sprawia przyjemność, kupując po niższych cenach. Polecam
Ja czasami łapię fajne zniżki dzięki temu, że mam karty klubowe sklepów
Polecam zajrzeć do południowo wschodnia azja blog podróżniczy w tematyce wakacji i życia dziennego oraz nocnego. W Bangkoku szukaj hotelu w okolicach victory monument... Będziesz miął blisko wszędzie ... Chinatown, złota góra , wat pho, Sukhumvit. Ja miałem tyle samo czasu i pattaya zostawiłem sobie na deser a byłem w bkk hotel w 2 miejscach jeden na Khaosan road drugi w Sukhumvit. Sporo tego jest. Ja zawsze rozkładam zwiedzanie na dwie części.. dzień I noc .. w ciągu dnia za duzo nie nafikasz bo gorąco .. żar z nieba teraz .. możesz zaliczyć leżącego budde czy którąś ze świątyń obok .. Taki blog podróżniczy o Azji da Ci wiele cennych wskazówek. Palac królewski.. później break na lunch powrot do hotelu .. shower I wyjscie popołudniowe .. jakis night market I jazda Po klubach .. chyba ze nie wiem chcesz cos wiecej zobaczyć. Ayutthaya jest fajna w weekend bo jest Tam niezly market w zasadzie dwa.. a czy szkoda czasu ? To dawna stolica Tajlandii.. Jak ktos chce zwiedzac to uwazam ze lepiej Tam sie śmigać jednego dnia niz zaliczać wszystkie świątynie w Bangkoku.
Przekierowanie