Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kredyt, czy chwilówka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ufacie chwilówkom? W moim odczuciu znacznie bezpieczniejsze są umowy w bankach, jednak to może tylko taki przesąd, który się utarł w mojej głowie. Nie ukrywam, że najprawdopodobniej w lato będziemy potrzebowali wziąć pożyczkę na organizację wesela, jednak nie wiemy czy wybrać usługi banków, czy prywatnych firm pożyczkowych.
Kredyty mają mniejsze oprocentowanie zazwyczaj.
E tam, są przeciez darmowe chwilówki i to jest fakt, bo sprawdzone, dobre firmy pożyczkowe dla nowych klientów maja tego typu bonus. Kwoty niewielkie, okres spłaty ok. 30 dni ale jak brakuje gotówki to świetna opcja.
Zawsze bardziej opłaca się kredyt niż chwilówka.W chwilówce są wyższe odsetki.

_____________________________________________________________
skup lozysk
Uważam, że kredyt, bo przy chwilówkach to w problemy można wpaść z uwagi na ich wysokie koszty. Znam przypadki, kiedy ludzie wpadali w straszne przez to problemy finansowe. Ratował ich wtedy kredyt konsolidacyjny, bo to mozna skonsolidować wszystkie chwilówki i do tego wydłuzyć okres spłaty. Tutaj https://www.habza.com.pl/ mają chyba najdłuższy okres spłaty, nawet 10 lat. Doradcy znajdują najlepiej dopasowany do potrzeb klienta kredyt.
Każdy wybierze to, co chce, ale warto zobaczyć kilka ofert i dopiero zrobić rozeznanie. Ja od siebie polecam 24pozyczka.pl i pożyczki online na raty często udaje się dostać pożyczkę bez bik i krd. Ale to już kwestia tego ile chcesz pożyczyć i jak chcesz oddawać.
Ja bym starał się omijać szerokim łukiem i jedno i drugie.
To wcale nie prawda, że zawsze opłaca się bardziej kredyt, jest to zależne od tego na ile potrzebna Ci będzie pożyczka oraz na jaką kwotę. Wszystko to ma ogromne znaczenie, a odpowiedni wybór pożyczki potrafi zaoszczędzić duże pieniądze.
Z tych dwóch opcji to chyba lepszy jest kredyt według mnie.

_______________________________________________
balustrady kielce
To zależy jakie masz warunki finansowe
Stron: 1 2 3
Przekierowanie