Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie - czy możecie mi powiedzieć, gdzie znajdę tego typu specjalistyczne kontenery? Szef mnie poprosił o zakup tego typu kontenera a ja zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać.
jak buduje domy z prefabrykatów to takie coś jest mi przydatne? Powiesz coś więcej o zaletach ?
To są bardzo specjalistyczne kwestie więc lepiej zgłosić się do firmy, która naprawdę się na tym zna. Najróżniejsze kontenery rolkowe czy też stalowe ma w ofercie firma Ekombud z Bochni. Jeśli chodzi o oczyszczalnię ścieków to może zainteresuje Cię na przykład kontener KP7 Podgrzewana podłoga? Koniecznie o nim poczytaj.
Pewnie taki kontener swoje kosztuje. Wiadomo, oczyszczalnie wiążą się z pewnymi wydatkami. Na http://hotmoney.pl/ile-kosztuje-oczyszcz...i-sciekow/ możecie poczytać o cenach takich oczyszczalni.
A może taki zbiornik 5000l byłby spoko opcją dla Ciebie? Mój brat ma podobną sytuację i zamówił właśnie taki i z tego co mówił dobrze mu się sprawuje!
Ale to do użytku prywatnego? Chyba nie?
Oj, ja to mam oczyszczalnię i dopiero teraz widzę, jakie to są oszczędności, o ile nic się nie psuje. Niemniej jednak wydaje mi się, że będę musiała pomyśleć o nowych rozwiązaniach, bo coś jednak tam nie śmiga do końca dobrze. Dlatego reaktor biologiczny będę musiała kupić. Naprawdę, to spory wydatek, ale konieczny.
Przekierowanie