Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie wyjechać na weekend?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę gdzieś wyjechać na weekend? Polecacie jakieś fajne miejsca byłbym nawet skłonny pojechać z 200 km. Jak na teraz faworytem jest ośrodek wypoczynkowy okuninka. Znacie jakieś inne fajne ośrodki wypoczynkowe w których można wynająć fajny domek?
W wolne weekendy lubię zwiedzać miasta w Polsce. Ostatnio zabrałam męża pendolino do Warszawy, świetnie w 3h byliśmy na miejscu i cały weekend zwiedzaliśmy. Wieczorami jedliśmy kolacje w restauracji BubblesBar i muszę Wam powiedzieć, że nigdzie nie jadłam tak dobrego jedzenia, które nie uszczupliło znacznie naszego portfela.
A może do Kazimierza Dolnego? Z tego, co wiem, jest tam bardzo fajny hotel ze SPA - Villa Bohema, do którego warto wybrać się zwłaszcza we dwoje Wink Jak widać na stronie internetowej http://villabohema.pl/atrakcje/, atrakcji tam na pewno nie zabraknie, więc nudzić się nie będziecie Wink
Hej, polecam wziąć pod uwagę wyjazd do Okuninki Smile Sama lubię tę miejscowość. Mianowicie klimat, wakacyjny luz jak również i ceny bo jest wyraźnie taniej niż za granicą.

Jeśli szukacie fajnego miejsca na weekend we dwoje polecam ten Domek Okuninka

Domek o bardzo fajnym wysokim standardzie, znajduje się w ładnej okolicy. I z dobrym dojściem do jeziora. Ma też banię ogrodową Smile
Przekierowanie