Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Atrakcje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W przyszłym roku będę brał ślub. Wraz z moją narzeczoną już teraz myślimy nad atrakcjami jakie zapewnimy naszym gościom weselnym. Przeglądając strony z takimi rzeczami trafiliśmy na http://lightring.pl/ . Co waszym zdaniem będzie najlepszym wyborem, fotobudka czy może pomyśleć nad czymś innym?
Fotobudka to strzał w 10. Idziemy z mężem w przyszłą sobotę do znajomych na weselicho i wiedząc że fotobudka będzie szykujemy się na super zabawę. Na naszym weselu każdy chwalił. Tylko jak coś mogę doradzić to sprawdźcie przed wynajmem co to za sprzęt. Fotobudki Smove są najlepsze, najlepsze fotki wychodzą i szybko. Sporo wynajmujących ma właśnie od tego producenta urządzenia dlatego myślę, że na pewno znajdziecie.
W tamtym roku na weselu mojego brata największe wrażenie z dodatkowych atrakcji zrobiła na mnie fotobudka olkusz. Zdjęcia są doskonałą pamiątką, a dodatkowo są w świetnej jakości. Wzbogacenie budki o dodatkowe rekwizyty tylko zwiększy zabawę, polecam każdemu ten rodzaj atrakcji.
Warto zapewnić atrakcje dla gości, którzy są przy Was w tym dniu.
Według mnie fontanna z czekoladą to super sprawa
Przekierowanie