Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nowy telefon jaki ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakiej marki telefony są dla was najlepsze ? Ja szukajac telefonu zwracam uwagę na cenę i parametry telefonu.
Wczoraj trafiłam na Apple iPhone XR 64GB Biały - Ceny i opinie na Ceneo.pl i chyba zdecyduję się na ten, bo z opinii wnioskuję że Apple produkuje dobre telefony. Smartfony może są drogie ale mają naprawdę dobre aparaty oraz parametry.
Może taki klasyczny telefon komórkowy mógłby się tutaj najlepiej sprawdzić. Przeczytaj sobie o nich pod najnowszym artykułem https://www.bravebeaver.pl/klasyczne-tel...lawiatura/ , klasyczne telefony komórkowe, mimo że odeszły w zapomnienie, to jednak dla osób starszych nadal sprawdzają się w 100% Smile
Marka nie ma tak wielkiego znaczenia, jeżeli wiemy co dokładnie nas interesuje. Tak czy inaczej ja polecam sprawdzić, co zaoferuje ta porównywarka telefonów.
A ja od siebie polecam zajrzeć na bardzo ciekawą stronę jaki-smartfon.pl - myślę, że znajdziesz tam odpowiedź na wiele pytań. My tutaj raczej Ci nie pomożemy bo nie wiemy czego oczekujesz.
Xiaomi ma teraz ilka ciekawych modeli i do tego w bardzo rozsądnych cenach Smile Poza samym telefonem warto też zadbać o korzystną ofertę na abonament. Ja jakiś czas temu przeniosłam numer do sieci Otvarta i szczerze polecam bo uważam, że ceny mają najniższe na rynku. Wybrałam opcję za 17,99 zł miesięcznie i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu. Umowa non-limit Smile
ninjaa witaj w klubie ja też korzystam z oferty operatora Otvarta Smile Ja akurat smsów nie pisze w ogóle i wybierając abonament szukałam takiego, który zapewnia nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Zdecydowałam się na ten za 13,99 zł.Też mam umowę na czas nieokreślony.
Ja mogę Ci polecić LG G6 - bardzo ładny telefonik, sprawdza się super. Zdjęcia robi bardzo fajne, muzyki można posłuchać - jak dla mnie 100% warto go brać :-)
A może wybralibyście iPhone Xs? Nowy telefon, który idealnie nadaje się do zadań specjalnych. Wygląda świetnie, działa rewelacyjnie - czego chcieć więcej? ;-)
Iphony są wedlug mnie niezawodne. W razieu sterek nie ma co sie martwic o koszty naprawy jesli zna sie dobry serwis pogwarancyjny https://serwisiphone.pl/
Jeśli ktoś ma duży budżet to IPhone, jeśli trochę mniejszy to może coś od xiaomi
Stron: 1 2
Przekierowanie