Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: konto młodzieżowe w banku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W jakim wieku założyliście swoje pierwsze konto bankowe? Zastanawialiście się długo nad jego wyborem, czy jednak było to impulsowe - pierwszy lepszy bank?
Swoje pierwsze konto założyłem niedawno, bo jakoś ponad dwa miesiące temu (mam teraz 15 lat). Wybór był zdecydowanie przemyślany. Długo zastanawiałem się, który bank posiada najlepsze warunki.
U mnie był to poniekąd przymus - renta rodzinna musiała wpływać na nasze konta, więc w sumie mam je od 15 roku życia mniej więcej.
W jaki sposób zdecydowaliście się na konkretny bank? Chodziliście po placówkach i pytaliście o najlepsze oferty, jakie mogą wam zaproponować, czy czytaliście opinie w internecie?
poszukuję jak najlepszego konta młodzieżowego w polskim banku
Do chodzenia po bankach trzeba mieć silną wolę. Jak dla mnie ludzie, którzy w nich pracują są zbyt nachalni, na siłę starają się wepchnąć konto i trudno jest dowiedzieć się konkretnych szczegółów. Dlatego ja szczegółowo sprawdziłem wszystkie konta młodzieżowe na portalu https://najlepszyprodukt102.ebrokerpartner.pl/ i dopiero wtedy zdecydowałem, który bank będzie dla mnie najbardziej atrakcyjny.
W mbanku albo ing.
Ja tam za małolata nie miałem konta w banku i jakoś żyję.
Najlepiej korzystać z porównywarek moim zdaniem. Lecz dla młodych raczej wszędzie konta są darmowe
Przekierowanie