Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wolny weekend
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.
My zimą i jesienią raczej nie wyjeżdżamy poza Wro. Szukamy rozrywek w okolicy. Ostatnio rzucił mi się w oczy voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Okazało się, że mamy blisko, bo w Mirosławicach Speedfly i się zastanawiam czy by sobie tego nie wykupić. Jak sprawdzałam opinie to ludziom się podobało.
Myślę, że taka rzecz rzeczywiście może być naprawdę dobrym rozwiązaniem
My ostatnio wolny czas spędziliśmy na wycieczkach Smile Podczas zwiedzania stolicy ze znajomymi, przy okazji wstąpiliśmy do restauracji Bubbles na jakiś pyszny deser. Dla siebie wybrałam fondant czekoladowy z lodami waniliowymi, to był naprawdę dobry wybór, deser smakował znakomicie. Będąc jeszcze kiedyś w Warszawie, na pewno tam wrócę spróbować ich dań i szampanów.
Ja polecam wybrać się na wycieczkę do Poznania. Wiecie, jaka jest piękna historia poznania ? Ja już kilka razy byłam w tym miejscu i bardzo mi się podoba. Przede wszystkim zawsze zwracam uwagę na architekturę i to, że miasto wygląda bardzo ładnie. Mam tam blisko, więc każdy wypad zazwyczaj odbywa się tam. Jeżdżę często ze znajomymi, ale również i z rodziną.
warto wybrać się w kujawsko-pomorskie, Szlak Piastowski m.in. Biskupin, Kruszwica, Gniezno...sama lubię takie kilkudniowe wyjazdy. Moi rodzice w tym roku byli w tamtych stronach w Ośrodku Wiktorowo. Świetna sprawa taki wypad, bo i wycieczki mieli organizowane, wspólne biesiadowanie, na miejscu plaża, jeziorko, molo, dużo terenów zielonych. Fajną grupę seniorów mieli w podobnym wieku, więc absolutnie się nie nudzili.
A ja jak mam wolny weekend lubię go czasami spędzić po prostu w domku, z kocykiem, herbatka i dobrą książką Big Grin
ja uwielbiam polskie góry, maja niepowtarzalny klimat, ostatnio mega zauroczyl mnie Dwór Rychwałd niedaleko Zywca, miejsce jak to sie mowi ''i do tanca i do rozanca'' idalenie dla osob aktywnych, jak i dla leniuszkow, pobawisz sie i wypoczniesz, dzieciaki tez maja tam radoche
W przypadku weekendowych wycieczek, szczególnie całą rodziną, warto jest pomyśleć o wygodnym miejscu do spania i podróżowania. Dlatego wydaje mi się ze wypożyczenie kampera będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki takiemu kamperowi: https://kampery-wynajem.pl/ podróż będzie dużo bardziej komfortowa
My praktycznie każdy wolny weekend lubimy spędzać poza miastem. Oczywiście takie wypady zawsze trochę kosztują, bo i nocleg i przejazd to nie są tanie rzeczy. Ale w tym roku kupiliśmy (no rodzice kupili - dokładnie rzecz biorąc) domek kempingowy, który postawili na niedużej działce, którą mamy po dziadkach, w pobliżu lasu i w niewielkiej odległości od fajnego jeziora, gdzie można i popływać i połowić ryby. Trochę to też wiadomo kosztowało, ale i tak okazało się prostsze do przeprowadzenia niż się początkowo wydawało. Bo firma gdzie kupiliśmy domek, zapewniła też nam transport domku we wskazane miejsce. Tutaj można przeczytać na jakich zasadach organizują oni transport - http://www.domki-holenderskie.org/transport-domkow/. Bardzo wygodna opcja, bo wyszło i taniej i szybciej, niż gdyby szukać jakiejś nowej firmy do transportu. W każdym razie, teraz pewnie każdy ciepły weekend będziemy spędzać w tym domku Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie