Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny weekend
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wolny weekend
Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.

Moje poprzednie tematy:
23-09-2018 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrycja017
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wolny weekend
My zimą i jesienią raczej nie wyjeżdżamy poza Wro. Szukamy rozrywek w okolicy. Ostatnio rzucił mi się w oczy voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Okazało się, że mamy blisko, bo w Mirosławicach Speedfly i się zastanawiam czy by sobie tego nie wykupić. Jak sprawdzałam opinie to ludziom się podobało.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2018 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agan
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wolny weekend
Myślę, że taka rzecz rzeczywiście może być naprawdę dobrym rozwiązaniem

Moje poprzednie tematy:
    25-10-2018 14:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ela78
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Wolny weekend
    My ostatnio wolny czas spędziliśmy na wycieczkach Smile Podczas zwiedzania stolicy ze znajomymi, przy okazji wstąpiliśmy do restauracji Bubbles na jakiś pyszny deser. Dla siebie wybrałam fondant czekoladowy z lodami waniliowymi, to był naprawdę dobry wybór, deser smakował znakomicie. Będąc jeszcze kiedyś w Warszawie, na pewno tam wrócę spróbować ich dań i szampanów.

    Moje poprzednie tematy:
    25-10-2018 23:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Wolny weekend
    Ja polecam wybrać się na wycieczkę do Poznania. Wiecie, jaka jest piękna historia poznania ? Ja już kilka razy byłam w tym miejscu i bardzo mi się podoba. Przede wszystkim zawsze zwracam uwagę na architekturę i to, że miasto wygląda bardzo ładnie. Mam tam blisko, więc każdy wypad zazwyczaj odbywa się tam. Jeżdżę często ze znajomymi, ale również i z rodziną.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2018 09:20 przez magda676.)
    23-11-2018 23:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Wolny weekend
    warto wybrać się w kujawsko-pomorskie, Szlak Piastowski m.in. Biskupin, Kruszwica, Gniezno...sama lubię takie kilkudniowe wyjazdy. Moi rodzice w tym roku byli w tamtych stronach w Ośrodku Wiktorowo. Świetna sprawa taki wypad, bo i wycieczki mieli organizowane, wspólne biesiadowanie, na miejscu plaża, jeziorko, molo, dużo terenów zielonych. Fajną grupę seniorów mieli w podobnym wieku, więc absolutnie się nie nudzili.

    Moje poprzednie tematy:
    29-12-2018 17:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mina
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Wolny weekend
    A ja jak mam wolny weekend lubię go czasami spędzić po prostu w domku, z kocykiem, herbatka i dobrą książką Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
      30-12-2018 01:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lalamido
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 639
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Wolny weekend
      ja uwielbiam polskie góry, maja niepowtarzalny klimat, ostatnio mega zauroczyl mnie Dwór Rychwałd niedaleko Zywca, miejsce jak to sie mowi ''i do tanca i do rozanca'' idalenie dla osob aktywnych, jak i dla leniuszkow, pobawisz sie i wypoczniesz, dzieciaki tez maja tam radoche

      Moje poprzednie tematy:
      25-01-2019 23:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      halka
      Member
      ***

      Liczba postów: 86
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Wolny weekend
      W przypadku weekendowych wycieczek, szczególnie całą rodziną, warto jest pomyśleć o wygodnym miejscu do spania i podróżowania. Dlatego wydaje mi się ze wypożyczenie kampera będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki takiemu kamperowi: https://kampery-wynajem.pl/ podróż będzie dużo bardziej komfortowa

      Moje poprzednie tematy:
      12-03-2019 22:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ernest
      Member
      ***

      Liczba postów: 106
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Wolny weekend
      My praktycznie każdy wolny weekend lubimy spędzać poza miastem. Oczywiście takie wypady zawsze trochę kosztują, bo i nocleg i przejazd to nie są tanie rzeczy. Ale w tym roku kupiliśmy (no rodzice kupili - dokładnie rzecz biorąc) domek kempingowy, który postawili na niedużej działce, którą mamy po dziadkach, w pobliżu lasu i w niewielkiej odległości od fajnego jeziora, gdzie można i popływać i połowić ryby. Trochę to też wiadomo kosztowało, ale i tak okazało się prostsze do przeprowadzenia niż się początkowo wydawało. Bo firma gdzie kupiliśmy domek, zapewniła też nam transport domku we wskazane miejsce. Tutaj można przeczytać na jakich zasadach organizują oni transport - http://www.domki-holenderskie.org/transport-domkow/. Bardzo wygodna opcja, bo wyszło i taniej i szybciej, niż gdyby szukać jakiejś nowej firmy do transportu. W każdym razie, teraz pewnie każdy ciepły weekend będziemy spędzać w tym domku Smile

      Moje poprzednie tematy:
      14-03-2019 12:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Hobby na weekend Tapikur 37 9,919 05-03-2024 13:16
      Ostatni post: dajuber
        Wolny czas daniel4437878 0 100 21-10-2023 08:44
      Ostatni post: daniel4437878

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS