Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkolenia dla firm z Cold Calling - kogo polecicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!

szukam firmy , najlepiej lokalną, z Krakowa , która poprowadzi w naszej siedzibie szkolenie dla ludzi z zakresu Cold Callingu i tworzenia bazy. Trochę zapoznaliśmy się z problemem i muszę potwierdzić, że chce w to wejść na prawdę na serio dlatego proszę o konkretne wskazania. Budżet nie ma znaczenia - liczy się jakość! Czy posiadacie kogoś doświadczonego pod ręką? Lokalnie udało mi się wyszukać jedynie Smart Call z Małopolski . Może sami korzystaliście z takich szkoleń - podzielcie się wrażeniami!

Dziękuję i pozdrawiam! Smile
W tej kwestii nic nie polecę ale wiem że tu ftts.pl wykonują świetne szkolenia z oprogramowania biznesowego. Jeśli firma działa w tym obszarze powinna zafundować coś takiego swoim pracownikom. Aby móc osiągnąć sukces trzeba się stale doszkalać, takie jest moje zdanie.
Jeśli prowadzicie własne firmy i zatrudniacie w nich pracowników, to na pewno warto też przeprowadzić dla nich szkolenie z zakresu przepisów RODO i ochrony danych osobowych. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-och...-dla-firm/ możecie zapoznać się z ofertą firmy, która takie szkolenia przeprowadza, polecam Smile
Przekierowanie