Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Spokój dla uszu...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak go zapewnić ?
Nie możesz przecież wyciszyć ruchliwej ulicy, ale możesz postawić bariery jakimi są ekrany dźwiękochłonne. Sprawdź już teraz i znajdź ukojenie dla swoich uszu!
Ktoś kto mieszka w dużym mieście to nigdy nie ma chwili wolnej dla swoich uszu.Te hałasy są od samego rana do samej nocy.
________________________________
erp w chmurze
Jestem osobą, która potrzebuje wiele spokoju i rozumiem ludzi, którzy podpisują różnorakie petycje na temat hałasu dochodzącego z jezdni.
Bardzo dobrze, że wypowiadacie się właśnie w takich kwestiach. Warto być na bieżąco w takich tematach. Moim zdaniem nie ma nic gorszego od bólu ucha. Grunt to wiedzieć jak można sobie z nim odpowiednio poradzić. Ja już kilkakrotnie nabawiłam się zapalenia ucha, ale najgorzej jest gdy podobna dolegliwość spotka nasze dziecko. Trzeba wiedzieć jak dokładnie postąpić w takiej sytuacji. Z tego względu pomyślałam sobie, że podzielę się z Wami świetnym artykułem na który ostatnio się natknęłam. Znajdziecie go tutaj: https://www.fonix.pl/bol-uszu/bol-ucha-u...-goraczki/ Zawiera on informacje na temat bólu ucha, który może wystąpić u dziecka bez gorączki. Naprawdę warto mieć w zanadrzu takie informacje. Mi one bardzo się przydały. Znajdziecie tam szczegółowy opis oraz porady - koniecznie sobie zerknijcie Wink Dodatkowo możecie sprawdzić produkty Fonix. Ja zawsze mam coś od nich w swojej apteczce. Produkty mają przystępne ceny i naprawdę dobrze działają. Mam nadzieję, że moja wypowiedź w tym temacie będzie dla kogoś z Was przydatna.
Przekierowanie