Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Monitorowany parking Balice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wiadomo nie od dziś w Krakowie ciężko o parking. Coraz więcej firm dosłownie kradnie duże pieniądze, które płacisz za sam postój. Na przeciw wymaganiom klientom i na przeciw konkurencji stworzyliśmy
parking całodobowy balice, w którym zawsze znajdziesz miejsce i niską cenę za postój !

Jeśli już korzystałeś z naszych usług prosimy, poleć
bezpieczny parking balice znajomym i rodzinie ! Wink
Kiedyś korzystałem zawsze z innego parkingu gdyż żaden nie spełniał moich oczekiwać Confused Od dłuższego czasu kiedy wylatuje z Balic korzystam z:
parking przy lotnisku balice
tani parking balice
lotnisko balice parking
Ostatnio rozładował mi się akumulator, a po dwu tygodniowych wakacjach nie miałem siły nawet dzwonić po kogoś żeby mi go podładował. Bardzo sympatyczny Pan z obsługi zaoferował mi pomoc i naładował go za pomocą kabli rozruchowych Smile
Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie też Euro Parking Balice: https://www.europarkingbalice.pl/pl. Znajduje się bardzo blisko portu lotniczego, oczywiście oferują bezpłatny transfer na lotnisko, no i parking jest otwarty 24h. Oprócz tego cena jest bardzo korzystna - wydaje mi się, że najniższa w okolicy Smile
Przekierowanie