Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: naprawa butów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak samemu naprawić buty? Rozkleiły mi się lekko, sa w całkiem nezłym stanie ale przez to że jest rozklejone szybko przemakają, szkoda mi je wyrzucić
Witam! Talassa, do samodzielnej naprawy popsutych butów w domu chciałbym polecić Ci nowy na rynku klej TADAM®. Dzięki niemu naprawa może być szybka, prosta i trwała. TADAM® to klej do butów o konsystencji żelu, bezbarwny i łatwy w użyciu, którym można naprawić buty w już 60 sekund.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Klej kupiłam, super się spisął, buty uratowane i wszystko dobrze trzyma, jeszcze sporo mi w opakowaniu zostało ale na pewno się przyda.
Moim zdaniem nie ma sensu naprawiać buty. Skoro przykładowo się rozkleiły to i tak po jakimś czasie problem się ten powtórzy. Wiem to z własnego doświadczenia. Teraz jest tak wiele ładnych butów, przykładowo poczytajcie sobie tutaj http://jeans-at-click.pl/botki-na-szpilc...ropozycje/ , że spokojnie znajdziecie coś nowoczesnego i komfortowego dla siebie.
Polecam jednak przejść się do szewca, zrobi ci to raz a dobrze
moje buty też się często psują
ja kupiłem klej do podeszwy i się udało, ale trzeba uważać by nie pobrudzić cholewki
Przekierowanie