Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przedszkole Te Vizja. Znacie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedszkole Te Vizja na Wawrze. Podzielicie się opiniami o tym miejscu ?
Te Vizja ? Szczerze mówiąc ta nazwa nic mi nie mówi. To jakiś skrót ?
Tak te Vizja to skrót, pełna nazwa to Przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Moje dziecko tam chodzi od 2 lat, jak masz jakieś pytania to dawaj znać, chętnie odpowiem Smile
ooo veronaa super, że się odezwałaś. polecasz to miejsce ? Jak z opłatami, jak ciocie, zajęcia itd ? Generalnie interesuje mnie wszystko Smile
Pewnie, że polecam Smile Sama bardzo długo szukałam odpowiedniego miejsca dla mojego jedynaka. Fajnie, że trafiliśmy do Te Vizji. Tu ma i czas na naukę ( angielski jest np codziennie ) ale też na beztroską zabawę. Ogromna liczba zajęć dodatkowych jak bajkoterapia czy kuchcikowo. Ciocie opiekują się wychowankami jak swoimi własnymi dziećmi. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń Smile
Warto pomyslec wlasnie o prywatnych placowkach. My zdecydowalismy sie na Niepubliczna Szkołe im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Prywatne placowki zdecydowanie sie nam podobaja. Tutaj dzieci maja dobre warunki do nauki. Warto sie zastanowic nad wyborem szkoly.
Niestet nie mogę pomóc. Nie znam
dzięki verona za odpowiedz. wygląda na to, ze od wrzesnia 2019 i my zaiwtamy w tym przedszkolu Smile
super, fajnie, ze mogłam pomóc Smile na pewno w ciągu roku beda organizowane dni otwarte i uważam, ze też warto się na nie wybrać. ja właśnie po takim dniu otwartym zdecydowałam się konretnie na to przedszkole.
Jeśli dobre przedszkole w Warszawie, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Tequesta w przypadku których możecie liczyć na uczciwe podejście, dobrą organizację zajęć, jednocześnie super warunki i możliwości nauki języka angielskiego. Nie bez przyczyny należą do czołówki przedszkoli w naszym mieście Smile
Przekierowanie