Znacie może jakieś busy kursujące regularnie do Niemiec? - jakby co to jestem z województwa małopolskiego, z okolic Krakowa.
Od siebie polecam busy SochaTour - wyjeżdżałam z nimi parę razy do Holandii, ale przez Niemcy. Busy wyjeżdżają z podkarpackiego, ale trasa przebiega także przez małopolskie. Na stronie
http://www.sochatour.pl znajdziesz dane kontaktowe - możesz tam też zarezerwować bilet.
o ile wygodniej jest lecieć samolotem... co za oszczędność czasu no i komfort. Jak nie wiecie gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze to polecam
http://bilety-lotnicze-online.pl/
Polskim Busem najtaniej się dojedzie do Berlina.