Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wózek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem w trakcie poszukiwania wózka dla mojego dziecka. Jednym z głównych kandydatów jest model comfort galaxy który upatrzyłam na http://lonexcompany.com/pl/producent-woz...ieciecych/. Czy wam też się podoba ten wózek?
Mi się wózek podoba ale to nie jest miarodajna ocena, nie wiem jak wygląda na żywo bo kiedy wybierałam wózek dla swojego dziecka i porównałam kilka wiodących modeli to od razu wyróżnił się x-lander ciekawym designem i atrakcyjną, modną kolorystyką
My jeździmy spacerówką firmy Easy Go model Quantum . Wózek posiada lekką aluminiową ramę wykonaną z płaskich profili aluminiowych. Można regulować oparcie co bardzo przydaje się gdy dziecko zaśnie w wózku. Łatwo się go składa i prowadzi, jest wygodny w komplecie jest pokrowiec na nóżki.
My zdecydowaliśmy się na Riko Side! Jeśli nadal szukasz wózka dla swojego dziecka to naprawdę polecam ten model! Jest lekki, zwrotny, ma szeroką gondolę i świetny design. Dzięki amortyzatorom i dużym oponom sprawdza się na każdym terenie.
Jeśli chodzi o wózek dobry w teren to polecam x-landera, ten wózek mnie nigdy nie zawiódł a jest przy tym nie tylko praktyczny ale też bardzo ładny i bajerancki
Prawda jest taka, ze wielu rodziców zdecyduje się na wózki 3w1 używane, ze względu na ich korzystniejszą cenę. Dziecko i tak szybko wyrasta z gondoli więc też jestem zdania, ze warto kupić coś z drugiej ręki. Na serwisie Pokato jest mnóstwo fajnych ogłoszeń, ja planuje tu też wystawić wózek po córce, która już powoli z niego wyrasta.
Mi spodobał się Cavoe Osis i to właśnie jego kupiłam. Bardzo dobrze się sprawdza - jestem naprawdę z niego zadowolona. Jest leciutki, malutki i baardzo solidny - widać że posłuży długie lata.
Co do wyboru wózka to ja postawiłam na Euro Cart i model Volt Pro. Dużym plusem jest to, że jest bardzo mały po złożeniu. Łatwo wziąć go w rękę, również ze względu na niską wagę. Wizualnie też od początku mi się ten model spodobał, najbardziej ten pudrowy róż oczywiście. Dla mojej córci idealny.
My chyba wszystkie wózki przetestowaliśmy zanim się zdecydowaliśmy na x-landera. Najważniejsza dla nas była łatwość obsługi (czyli składanie, rozkładanie itp), amortyzacja i jakość materiałów ten wózek wypadł najlepiej
Sama na wybór wózka poświęciłam mnóstwo czasu, dlatego z chęcią polecę Ci swój wybór, tym bardziej że jestem szczerze z niego zadowolona. Moim wózkiem jest Euro-Cart Flex i muszę przyznać, że spisuje się rewelacyjnie. Ani razu mnie nie zawiódł, więc polecam.
Stron: 1 2
Przekierowanie