Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Genialna firma windykacyjna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
firma windykacyjna
Mająca w swojej ofercie: odzyskiwanie należności, długów, wierzytelności, ściąganie długów i windykacja długów szuka wiarygodnych klientów ! Oferujemy najwyższą jakość usług względem korzystnej ceny

Pracujemy w : podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Źródło: mk-finanse
Ja od wielu lat korzystam z usług firmy ICG-Group i odkąd współpracujemy to nie miałem jeszcze problemów z niepłacącymi klientami. Tzn zdarzali się tacy, ale pieniądze były bardzo szybko odzyskiwane, przez co ja miałem więcej czasu na swoją firmę. Polecam takie rozwiązanie każdemu, kto często ma do czynienia z problematycznymi kontrahentami.
mojemu tacie klient nie płacił za faktury. Tez pamiętam,ze zwrócił się do jakiejś firmy windykacyjnej - był to Solventoir i faktycznie, szybko podjęli działania a tata odzyskał należne mu pieniądze.
Jeśli szukasz odpowiedniej firmy windykacyjnej, to postaw przede wszystkim na skuteczność. Przyjrzyj się ofercie windykacja-online.pl. Maja 80% skuteczność odzyskiwania należności. Dla mnie jeszcze istotne jest to, że współpraca odbywa się online, więc nie trzeba jeździć na żadne spotkania itp.
Nie wiem, co mam wam powiedzieć, ale jedno wiem - też chcę odzyskać moje pieniądze od kogoś, kto mi ich nie oddaje. Nie jest to spora kwota, ale moim zdaniem warto jednak mieć kasę u siebie. No i czy takie https://transcash.eu/blog/windykacja/jak...o-zaplaty/ przedsądowe wezwanie do zapłaty coś pomoże?
Przekierowanie