Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie pozyskam wózek dla dziecka?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pozdrawiam drogie mamy,

wyszukuję wózka, od razu uprzedzam - oryginalny, nie używany, dla rocznego syna. Ofert prywanych nie przyjmuje. Wyszukuję właściwego sklepu internetowego wszystko dla niemowląt . Posiadacie coś wartościowego na oku, wspólnie znajdziemy cokolwiek zaraz w kilkanaście minut - kobieca solidarność Smile

Z góry dziękuję za podrzucone pomysły!
Ja swój wózek kupiłam na internecie Smile Bardzo porządny, tylko trzeba dobrze trafić
Polecam sprawdzić polskiego producenta wózków http://paradisebaby.pl/, który ma wiele świetnych modeli. Ja kupiłem dla swojego dziecka ich wózek i ani razu się na nim nie zawiodłem. Przede wszystkim jest lekki, zwrotny i bezpieczny. Wybrałem funkcję 3w1 i teraz nie muszę kupować oddzielnie fotelika samochodowego, bo mam go już w wózku. Jeśli ktoś potrzebuje funkcjonalnego wózka, to moim zdaniem powinien wybrać produkty z tej firmy.
roksanaszczep ja ze swojej strony polecam wózki euro cart. Skoro synek ma roczek to pewnie szukasz jakiejś spracerówki lub parasolki. My jezdzimy od pół roku Ezzo i śmiało polecam. Jest lekki, łatwo i szybko się składa, nie zajmuje wiele miejsca. Obszerne siedzisko, spory kosz na zakupy. Lekko się prowadzi i podbija. No i cena bardzo atrakcyjna Smile
Na pewno warto wybierać takie miejsca, gdzie oferują sprawdzone artykuły dziecięce. Ja słyszałam od koleżanek, że warto tutaj kupić wózek sklep-smile.pl. Znajdziecie tam szeroki wybór w najróżniejszych modelach, o różnych kolorach czy też wzorach. Co ważne wózki te są stabilne i wytrzymałe. Zapewniają doskonałą podporę dla dziecka np. podczas snu i mają odpowiednie zabezpieczenia. Przez co dziecko jest w nim w pełni bezpieczne.
Może jakiś dobry sklep?
No tu raczej nie ma co wiele kombinować. W wielu przypadkach zakupów, a jeżeli chodzi o zakupy dla dziecka to juz tym bardziej, najlepiej sprawdzają się sklepy internetowe. Dlatego też radziłabym zajrzeć na stronkę sklepu Nodik i tam poszukać nie tylko wózków, ale i także akcesoriów do nich i wielu innych rzeczy niezbędnych do wychowywania dzieci. Co do samego wózka to spore koła, lekka konstrukcja i łatwość w składaniu wydają się pierwszorzędnymi kryteriami jeżeli chodzi o jego dobór.
Przekierowanie