Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Inspiracje na nowoczesną łazienkę z wanną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

szukam jakichś inspiracji i mam nadzieję że mi będziecie mogli pomóc. Szukam aranżacji umywalki. Znacie może tą firmę Vigour? A może macie jakieś własne ciekawe pomysły na aranżację? Śmiało piszcie!
Jeżeli w łazience ma być sama wanna, to także warto zastanowić się nad doborem odpowiedniego parawanu. Co powiesz o czymś takim https://www.aquaform.com.pl/pl-PL/produk...owy/565/66 moim zdaniem to bardzo praktyczne rozwiązanie, możemy wtedy mieć praktyczną, funkcjonalną opcję wanny z prysznicem.
Mają bardzo ciekawą ofertę.
Bardzo fajne pomysły muszę przyznać, chociaż mnie najbardziej jeśli chodzi o łazienkę przekonują na przykład wanny prostokątne. Mam taką akrylową u siebie i na prawdę świetnie się sprawdza. Co najważniejsze nie zajmuje dużo miejsca i jest na prawdę wygodna!
Polecam zrezygnować z wanny. Ja zrezygnowałem, wstawiłem prysznic z wyjściem liniowym. Wszystko jest na równej powierzchni, a i przestrzeń została bardzo duża.
Przekierowanie