Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Niedługo moja mama ma urodziny i poszukuję dla niej oryginalnego prezentu. Myślicie, iż taka biżuteria autorska będzie dobra dla kobiety w średnim wieku? Możecie cokolwiek mi polecić, całkowicie się nie znam w tychże tematach. Dziękuję za wasze wszystkie rady oraz sugestie

Pozdrawiam Smile
Piękna biżuteria i tak sobie myślę, że świetnie będzie ją wręczyć mamie na przyjęciu urodzinowym, który możesz zorganizować w Restauracji Akademia. Szeroki wachlarz dań, cennik dostosowywany indywidualnie, pyszne wina i desery. Osobiście organizowałam tam swoje 30-ste urodziny na 30 osób, koszt był niższy niż zakładałam. Polecam.
O jak najbardziej pomysł z imprezą podoba mi się bardzo. Ja zaś polecam restaurację Bubbles macie tam zróżnicowane dania, świeży i aromatyczne. No i nie brakuje królewski trunków takich jak prawdziwego szampana czy też oryginalnych win. Moim zdaniem powinnaś sobie porównać te dwa miejsca i wybrać to, które najbardziej przypadnie do gustu.
No to wszystko zależy od tego, co lubi Twoja Mama, każda jest przecież inna Smile Najlepszy prezent, jaki udało mi się sprawić mojej mamie to voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w Speedfly w Mirosławicach pod Wrocławiem. Nie wiedziałam, że aż tak się jej spodoba. Teraz chce skoczyć ze spadochronem Big Grin
Akurat sama szukam odpowiedzi na to pytanie. Tak się składa, że moi rodzice mają urodziny w tym samym miesiącu, dlatego też wpadliśmy na pomysł, żeby zarezerwować im stolik w Włoskiej restauracji http://boccanera.pl/. Chcę zamówić im romantyczną kolację przy świeczkach z czerwonym winem. A Wy jak uważacie? Dobry pomysł ?
Może jakiś voucher na wspólne wyjście? Wiesz, żeby mogli spędzić razem trochę czasu Wink
Hmm a może zamów im rysunek z ich karykaturami? Big Grin To byłby naprawdę oryginalny prezent!

_________________
pozyczki online dla zadluzonych
Każdy rodzić ma swoje upodobania. A może kolacja?
Aktualnie szukam prezentu również dla rodziców, z tym, że na gwiazdkę. Pomyślałam, żeby kupić im taki pled - https://podpierzyna.com/product-pol-1682...Latte.html. Oboje są wielkimi zamrźluchami i zawsze na jesieni lubią się przykryć czymś ciepłym. Dlatego tym razem chciałam im kupić coś porządnego i naprawdę ciepłego. Podobają Wam sie takie koce?
Przekierowanie