Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Życie po śmierci ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Czym jest śmierć waszym zdaniem i co jest po nim ? Własnego zdania na razie nie zdradzam.
Śmierć no jak dla mnie jest to nie przewidywalne zjawisko, a po śmierci ja myśle że dusza odradza sie w nowym ciele (ludzkim) w to wierzą buddyści lecz dla mnie to najbardziej prawdopodobne chociaż tego sie nigdy nie dowiemy Smile
Śmierć to naturalna kolej rzeczy - każdego spotka nieważne jak bardzo by się przed nią chronił Wink Osobiście - dziwnie to zabrzmi wiem - ale jakoś nie boje się śmierci, bardziej martwię się o bliskie mi osoby które będą za mną tęskniły ;P Co po śmierci? Wierze, że dusza gdzieś się udaje - gdzie? Nie mam pojęcia, moim zdaniem każdy tworzy swoje własne niebo i piekło - dla każdego ma to inny wymiar i w inny sposób się urzeczywistnia, wg. mnie nie ma jednego miejsca gdzie idą wszyscy Smile Co do reinkarnacji hmm . . . nie do końca wierze, aczkolwiek czasami wierze, że dusza po śmierci ciała przeradza się w przewodnika - taką postać anioła stróża [nie lubię tej nazwy, wolę przewodnik Smile], taka postać pomaga komuś innemu w życiu - w moim scenariuszu każdy przewodnik jest przypisany do jednej osoby która jest mu bliska - brakuje mi tylko jednego fragmentu układanki ;P Kiedy ta osoba umiera co dzieje się z przewodnikiem xD? Hymm, możliwe, że opiekuje się następnym pokoleniem ale nie do końca mam to wyjaśnione Wink

Wiem, rozpisałem się =_="
@Hatsu

Każdy tak mówi do póki nie będzie blisko niej.
Polecam książki R. Monroe'a (trylogia) jeśli chodzi o ten temat.
Dużo naukowo potwierdzonych doświadczeń, sugerujących jak właśnie wygląda takie życie po śmierci Smile
HAHAHHAHAHAHHA według naukowców nie ma czegoś takiego jak życie po śmierci, jakich doświadczeń ? Śmierć to największa niewiadoma w życiu człowieka przykład ? Np. śni ci się, że spadasz i nagle widzisz ziemię coraz bliżej już masz w nią uderzyć i się budzisz czemu ? Bo człowiek podświadomie nie wie co jest po śmierci.
Czym popierasz swoje zdanie? Bo ja trzema książkami.

//////////////

I taki łoś mi daje - do rep trolololo
Książek jest 10423058340953244320958932u59832u58923789538953323432895328975325325 więc tylko trzy to potwierdzają o.O

PS: Pozdro dla kidów dla których liczy się rep. na forach.
No przeco innego życia nie mam niż to forum.

Nadal nie odpowiedziałaś na pytanie. Spam tu jest karalny. Coś czuję że dołączysz do Piotra, ale co ja wiem.

btw. jestem starszy od Ciebie więc goń się. :*
Wolny są potwierdzenia naukowe od ludzi którzy otarli się o śmierć czyt. ludzie którzy zapadli w śpiączke lub ludzie których udało sie reanimować po zaprzestaniu pracy serca książek nie czytałem ale oglądałem filmy naukowe, lecz to co napisałeś tez jest mądre i masz troche racji to jest temat kontrowersyjny więc każdy ma prawo do swojego zdania Tongue Smile A teraz druga rzecz nie nazywaj dzieckiem osób starszych od Cb.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie