Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dokładnie, tak jak w temacie. Szukam pomocy, ponieważ nie wiem, co będzie dla mnie najbardziej odpowiednie. Jeśli będziecie mogli pomóc, to super.
O, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie, ponieważ również szukam mieszkania na białołęce z rynku pierwotnego. Chciałabym tam zamieszkać, a swoje dotychczasowe mieszkanie wynająć, aby mieć jakiś dodatkowy zysk z tego. Marzy mi się taka lokalizacja, jak na białołęce.
(14-06-2018 17:17)jolajw napisał(a): [ -> ]O, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie, ponieważ również szukam mieszkania na białołęce z rynku pierwotnego. Chciałabym tam zamieszkać, a swoje dotychczasowe mieszkanie wynająć, aby mieć jakiś dodatkowy zysk z tego. Marzy mi się taka lokalizacja, jak na białołęce.

Dwie godziny temu pisałaś że rozwodzisz się z mężem, a teraz piszesz o swoich marzeniach?
Na Białołęce jest bardzo dużo nowych mieszkań ale sprawdź sobie jeszcze osiedle Atala na Targówku bo tam są ładne mieszkania, niedrogie a do tego masz blisko stacje metra i SKM
Przekierowanie