Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kantor- 24 godziny na dobę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wiadomo na wymianę waluty nie zawsze ma się czas, bynajmniej w stacjonarnym kantorze, który na ogół jest czynny "od-do". To jeden z powodów, które przekonują mnie do korzystania z internetowych kantorów, ale co dziwne i szkoda, nie w każdym kantorze da się wymienić o niestandardowej godzinie. Ja zalazłem kantor online który działa 24 godziny a dobę codziennie, realizując w czasie rzeczywistym przewalutowanie, jednak trochę się musiałem naszukać. Dużo znacie takich kantorów?
Ja trochę kantorów przetestowałem, i widzę, że co jakiś czas, pojawia sie jakiś nowy. Ale głównie korzystam z kantoru - http://www.gieldawalut.com/. Mają najlepszy kurs i ekspresowe przelewy za granicę (i to we wszystkich dostępnych walutach). Dodatkowy plus, za bezpieczeństwo i to, że mają też wersję mobilną (dość często korzystam z ich strony, właśnie na telefonie).
Wszystkie kantory online są 24h Wink
Fajny pomysł! Na pewno kiedyś z tego skorzystam Smile
(06-06-2018 09:54)dziewczynaszamana napisał(a): [ -> ]Wszystkie kantory online są 24h Wink

Niby tak, a jednak nie, chodzi mi o to że nie w każdym wtedy transakcja jest finalizowana, zlecasz i czekasz do rana albo jak weekend to do poniedziałku. Jak na razie w Pluskantor trafiłem tylko że zawsze w czasie rzeczywistym wszystko się odbywa niezależnie od pory dnia czy nocy, automatycznie.
Przekierowanie