Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Skutecznie odchudzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy znacie sprawdzone sposoby na odchudzanie? Wiem wiem jest tego pełno w necie, ale ja dalej nie wiem, czytam to wszystko i stosuje różne diety i ćwiczenia i nic. Zastanawiam się na tabletkami, co myślicie o african mango?
Z mojego doświadczenia wynika, że szybkie odchudzanie nie jest korzystne. Grozi efektem jo-jo.
W moim przypadku sprawdza się dieta redukcyjna, można ją ułożyć samodzielnie albo skorzystać z pomocy dietetyka. Chudnę równo pół kg tygodniowo, pod warunkiem, że nie robię odstępstw od wyznaczonego jadłospisu.
Jak chce się skutecznie odchudzić to trzeba o siebie zadbać, zdrowiej jeść i więcej się ruszać.
Przede wszystkim nawodnienie organizmu jest tu bardzo ważne, by o tym nie zapominać.
Najwazniejsza jest motywacja i samozaparcie. Dobrze jak dieta będzie wam smakować, bo jak skończycie np. po roku to wszystko co straciliście po prostu wam wróci. Na blogu Silm Express mają takie same zdanie i polecają wybieranie smacznych posiłków. Również ich ciekawą propozycją jest dieta jabłkowa, warto o niej poczytać bo jabłka to nasz w sumie narodowy owoc, łatwo dostępny, dobry i tani.
Skuteczne odchudzanie jest możliwe tylko podczas połączenia diety z ćwiczeniami fizycznymi.
Moje nigdy nie było skuteczne, ciągle się poddawałam. Dopiero ostatnio doszłam do wniosku ze nie może tak być, zawzięłam się, poczytałam sobie na https://michalwrzosek.pl/dieta/co-jesc-przed-snem/ a do tego zgłosiłam się po jadłospis do dietetyka. To bardzo pomaga zwłaszcza jak się wie ze trzeba zdać raport po na przykład 2 tygodniach Big Grin
W moim przypadku do skutecznego odchudzania, niezbędna jest suplementacja tabletkami. Nie wiem o co chodzi, ale mogę się głodzić i zarzynać na siłowni, a waga będzie stała w miejscu. Jak tylko do tego wezmę jakieś tabletki to od razu zaczyna lecieć w dół Big Grin Nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy co Big Grin Ostatnio biorę http://kaplanex-tabletki.pl/ i mam do tej pory bardzo dobre efekty przy umiarkowanej aktywności i niezbyt restrykcyjnej diecie.
Jeżeli ktoś ma problem z odchudzaniem, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby pięknie wyglądać, warto poszukać w internecie ubrań wyszczuplających, nap przykłąd takich jak tutaj: http://sukienki-duze-rozmiary.pl/wyszczuplajace/ i wtedy zero problemów z brzuszkiem Tongue
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie