Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kantor online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam! Mam pytanie , czy korzystacie może z kantoru online ? Ja chcę skorzystać i wybrałam taki kantor https://ekantor.pl/jak-wybrac-kantor-internetowy/ wiele osób go poleca , maja bardzo korzystne ceny . Myślicie że dobry wybór?
Ja korzystam z Cinkciarza. Już od wielu lat. Mam kredyt hipoteczny w euro i kupuję tak walutę by zapłacić ratę. Kiedyś jak szukałam właśnie informacji o kursie walut to na Cinkciarzu był najlepszy i tak już się do niego przyzwyczaiłam.
Jestem przekonany, że bezgotówkowe wymiany walut się bardziej opłacają. To, że kantor online oferuje lepsze kursy walut, bardzo zbliżone do średnich rynkowych, można sprawdzić w każdej chwili, ale warto też docenić i inne zalety, m.in. szybkość takiego przewalutowania, dostępność 24 godz na dobę oraz możliwość realizowania tanich przelewów na polskie i zagraniczne konta bankowe.
Ja znalazłam dobry kantor online dostępny 24 godziny na dobę, oferujący korzystne ceny transakcji, posiadający w swojej ofercie 6 najważniejszych walut do wymiany. Na stronie https://walutykantor24.pl nie jestem obarczana żadnymi dodatkowymi opłatami i prowizjami z tytułu zawierania transakcji.
Najlepiej jeśli kantor online nie pobiera prowizji, wtedy nawet jak ma kurs o grosz mniej korzystny (realnie takie są właśnie różnice w wycenie pomiędzy e-kantorami) niż konkurencja to cała transakcja wychodzi taniej, sam się przekonałem. Załapalem się jeszcze na dobrą promocję przy okazji i pierwsze 5000 wymienić mogłem też bez spreadu, kompletnie darmowo.
Masz rację, arto też sprawdzić, przed założeniem konta, czy dany kantor online nie ma jakiejś promocji dla nowych klientów. Bo coraz częściej kantoru coś stosuje takie promocje i opłaca się skorzystać. Ja przed urlopem wymieniłem pieniądze na Gieldawalut - i jako nowy klient, dostałem 80% zniżki na prowizjęSmile
Według mnie takie kantory są najlepsze.
Są najlepszeSmile Upewniłem się w praktyce. Często też nawet poza promocją kantor online przyznaje rabat, w zależności od naszych obrotów albo jeśli oferuje jakiś program oszczędnościowy, np. cashback. Ja w ten sposób o 20% mam obniżony koszt przy każdej wymianie waluty, bez względu na to czy jest to wysokie czy drobniejsze przewalutowanie.
Jak kantor internetowy to Pluskantor jest popularny, ma bardzo dobre opinie. Wymiana waluty to chwila moment, bezpiecznie wszystko, po dobrym kursie można zmienić walutę u nich.
Generalnie zasada jest taka, że im więcej wymieniasz, tym lepszy kurs masz. Przynajmniej tak jest na Cinkciarz.pl, gdzie wymiana dużej sumy na raz jest bardziej korzystna. Ogólnie mają tam dobre kursy. Kantory online to dla mnie zbawienie.
Stron: 1 2
Przekierowanie