Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prawnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Prawników to teraz jest mnóstwo...
To prawda, zależnie od tego, z czym prawnik ma pomóc - to, chociaż profesja, jednak podzielone na specjalizacje pole. Trzeba się dowiedzieć, co i jak.
Kochani, bardzo szybko potrzebuję porady prawnej z zakresu prawa rodzinnego. Szukam jakiegoś naprawdę dobrego prawnika, najlepiej z Białegostoku lub okolic... Kogo moglibyście mi polecić? Czy ktoś z Was współpracował może z kancelarią z ul. Legionowej? Znalazłam link do ich strony i z tego, co widziałam w ich ofercie, oferują oni własnie pomoc prawną z tego zakresu...powinnam się tam udać Waszym zdaniem?
Jeśli chodzi o prawników to polecam również zapoznać się z ofertą porada prawna gdańsk. Panowie znają się w każdym temacie prawa i widać, że ich osiągnięcia są poparte zdobytym doświadczeniem. Jeśli będę miał kiedyś jeszcze problem z prawem to na pewno się do nich odezwę Smile
Zastanawiam się, ponieważ widzę że wypowiadacie się w temacie, czy ktoś z was orientuje się może gdzie ma swoją kancelarię jakis dobry i doświadczony prawnik gdańsk? Jesli takiego znacie, może moglibyście podac mi na niego namiary?
Gdybyś potrzebował pomocy prawnika specjalizującego się w prawie pracy zajrzyj na http://www.lexstrada.pl/ Kancelaria Lexstrada z Poznania posiada ogromne doświadczenie i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Mogą pomóc zarówno pracownikom jak i pracodawcom.
Faktycznie, sporo jest teraz adwokatów...
Namnożyli się i to bardzo.
Właśnie zaczynam przygodę z prowadzeniem własnej działalności i chciałabym działać oczywiście zgodnie z prawem. Dlatego poszukuje kancelarii prawnej, która może mnie wesprzeć w kwestii prawa pracy poznań . Pomoże mi przygotować potrzebne dokumenty itd. Kogo więc polecacie?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie