Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Firma do obróbki cnc potrzebna od zaraz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

szukam sprawdzonej oraz przede wszystkim rzetelnej firmy zajmującej się obróbką skrawaniem cnc . Czy przytoczona przeze mnie firma jest wam znana? Ktoś korzystał z jej usług. Jestem ciekaw waszych opinii - sam w bieżącym temacie jestem całkiem zielony

Pozdrawiam
Ja ostatnio szukałem długo firmy, która by oferowała usługi CNC na poziomie, dopiero Wiór Płyt z wyszkowa przekonali mnie do siebie Wink Jeżeli mieszkasz w Wyszkowie lub okolicach, to mogę Ci śmiało ich polecić Wink
Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z taką obróbką wie, że frezowanie cnc to naprawdę skomplikowany proces. Firma, która się go podejmuje musi mieć odpowiednie maszyny oraz wiedzę.
Jeżeli poszukujesz firmy która wykona usługi cięcia laserowego https://ciecielaser.pl/wycinanie-laserow...i-profili/ lub obróbkę skrawaniem CNC czy malowanie proszkowe to postaw na ofertę CiecieLaser.pl. Mają nie tylko odpowiednią wiedzę ale i park maszynowy który podoła każdemu zadaniu w szybkim tempie.
Przekierowanie