Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy rolety rwą się jeśli są na prowadnicach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy rolety rwą się jeśli są na prowadnicach?
Koleżanka twierdzi że wtedy szybko się strzępią i po roku do wywalenia - to prawda?
Nie no, jak będziesz te rolety normalnie zsuwać do dołu a nie szarpać,
albo nie dobierze się do tego jakieś nadpobudliwe dziecko, to nie sądzę, żeby
niszczyły się szybciej niż normalneSmile
Poczytaj sobie o takich na http://www.lotari.pl/ - wręcz wydają mi się bardziej
praktyczne, niż takie bez prowadnic, bo wtedy jak masz uchylone okno to rolety
dzięki prowadnicom do niego przylega, a bez nich - majta się pod wpływem wiatruSmile
Moja znajoma kupowała już jakiś czas temu rolety z prowadnicami na rolety wewnętrzne Gliwice i póki co działają be zarzutu. Myślę, że wybierając takie rolety warto wybrać porządnego producenta. Takie rolety z pewnością długo posłużą.
Jeśli są dobrej jakości, to z pewnością nic im się nie stanie. Warto sprawdzić sobie ofertę Roletex. Mają dobrej jakości asortyment w dobrej cenie.
Nic mi o tym nie wiadomo. Mam na prowadnicach właśnie z tego Roletexu dzień i noc i zupełnie nic się z nimi nie dzieje.
Powiem szczerze, że sama nie spotkałam się jeszcze z tego typu usterkami, choć pewnie sporo zależy tutaj od jakości produktów, na jakie postawimy. Niemniej jednak zawsze możemy zdecydować się na taką opcję jak naprawa rolet i tutaj możemy mieć pewność, że praca zostanie wykonana solidnie, a my nie będziemy musieli obawiać się o kolejne problemy z roletami.
Potrzebuję do rolet z silnikami sterowników aby można było nimi sterować lokalnie i grupowo. Na rynku jest wiele rozwiązań. Bardzo proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym zakresie. Jakie sterowniki warto wziąć pod uwagę, a z których na pewno należy zrezygnować? Czy te będą odpowiednie http://www.zamel.pl/produkty/exta-automa...niki-rolet ?
mi się nie urwały Smile
Wiesz co roleta umieszczona w prowadnicy nie ma prawa się rwać, no chyba, że jest jakoś źle zamontowana. Ja mam rolety materiałowe w takich prowadnicach i wszystko działa ok. Bałam się trochę, że może będą się zacinać ale jak dotąd działą wszystko bez zarzutu.
pewnie zależy gdzie kupujesz roletę, jeśli w markecie, to może się rwie, ale niewiele ma to wspólnego z prowadnicami, po prostu rolety są słabej jakości




knall
Stron: 1 2
Przekierowanie