Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kraków - luksusowe mieszkania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko do użytkowników forum, którzy mieszkają w Krakowie lub okolicach. Wiecie może gdzie mogę kupić jakieś luksusowe mieszkania w tym mieście? Na pewno ktoś z was orientuje się gdzie własnie budują nowe luksusowe mieszkania i mógłby mi coś na ten temat podpowiedzieć prawda?
Luksusowe mieszkania nie są na moją kieszeń.
Jeśli chodzi natomiast o Wrocław, to jedną z możliwości jest wynajem instytucjonalny https://wroclaw.mdr.pl/ . W przypadku tych mieszkań nie ma limitu zarobków dla osób, które starają się o mieszkanie z filaru rynkowego. Aby wynająć mieszkanie, trzeba mieć zdolność czynszową (tj. możliwość opłacania czynszu). Nie można też mieć żadnych zaległych, przeterminowanych zadłużeń.
ostatnio bardzo dużo ciekawych osiedli powstaje w Krakowie, łatwo było mi wybrać takie osiedle które jest położone w odpowiadającej mi lokalizacji a mam tu na myśli Skwer Harmonia, jest położone w spokojnej okolicy a wokół będę miał masę miejsca na bieganie i rower
Przekierowanie