Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: wypadek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam. niedawno miałem wypadek samochodowy w którym dosyć bardzo ucierpiało moje auto, z winy innego kierowcy oczywiście. Odszkodowanie jakie miałem zaproponowane było aż śmieszne, dlatego szukam firmy, która pomoże spisać kosztorys naprawy samochodu. Najlepiej jeśli by ta firma znajdowała się w Lublinie. do tej pory znalazlem https://automobilis.pl/rzeczoznawca-samo...ochodu/zna ktos taka? pozdrawiam
Zgłoś się do tani notariusz poznań Blush
(24-04-2018 14:42)hubertd napisał(a): [ -> ]witam. niedawno miałem wypadek samochodowy w którym dosyć bardzo ucierpiało moje auto, z winy innego kierowcy oczywiście. Odszkodowanie jakie miałem zaproponowane było aż śmieszne, dlatego szukam firmy, która pomoże spisać kosztorys naprawy samochodu. Najlepiej jeśli by ta firma znajdowała się w Lublinie. zna ktos taka? pozdrawiam

Witam,
ja polecam firmę Helpfind, zajrzyj na stronę www.helpfind.pl – możesz też zadzwonić pod numer 616 350 050
Pozdrawiam!
A kontaktowaliście się w tej sprawie z EuCO? Jeśli nie, to uważam, że warto. Firma działa na rynku odszkodowań od lat. Jest naprawdę ok.
Przekierowanie