Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Nowe mieszkania w Kielcach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam foumowiczów,

mam wiarę że odnajdę tutaj człowieka kto mi pomoże. W przyszłości planujemy zamieszkać w Kielcach lecz zdecydowanie nie wiem jak wygląda tam rynek mieszkań. Zaproponuje mi ktoś gdzie pozyskam mieszkania deweloperskie w kielach . Będę wdzięczny za każdą poradę i inspirację, niestety jak zazwyczaj wszystko trzymam na ostatnią chwilę

Pozdrawiam
Ile teraz kosztuje metr mieszkania w kielcach?
ja tam wolę domy Smile
Najważniejsze to mieć sprawdzonego zaufanego dewelopera. Bo wiadomo jak to bywa roznie, na rozne osoby można trafic. My kupowaliśmy nowe mieszkanie w Szczecinie od https://modehpolmo.pl/ i za nich jestem w stanie ręczyzć
Jasna sprawa. Moim zdaniem jeśli chodzi o kwestie związane z doborem odpowiednich rozwiązań w zakresie Waszej sytuacji, to powisnniście dokładnie przeszukać rynek. Ja czytałem o tym, jak nie dać się oszukać przy sprzedaży mieszkania? i zastanawiam się, na co jeszcze zwracać uwagę. Co myślicie?
Może nie w Kielcach ale takim osiedlem z dala od centrum dużego miasta, położonym w spokojnej okolicy w Krakowie jest osiedle Strefa cegielnia. W pobliżu osiedla jest masa fajnych miejsc na spacery i rower
Przekierowanie