Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: aktywny wypoczynek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Lubicie aktywnie spędzać wolny czas? Czy jesteście jednak zwolennikami tradycyjnego odpoczynku przed telewizorem?
Ja jak już mam wypoczywać to rzucam się na kanapę i nie ma mnie dla nikogo Big Grin
Ja bardzo dużo biegam, już zacząłem traktować to jako hobby. Nie ma dnia w którym nie wyruszyłbym na trening.
Moją pasją jest jazda na rowerze, jeżdżę już w takie długie trasy po kilkadziesiąt kilometrów. Z własnego doświadczenia mogę polecić, że lepiej jeździć w kamizelce odblaskowej, no i trzeba mieć sprawne oświetlenie.
Moja rozrywka wymaga niestety dobrej pogody - kajakarstwo, ten sport daje ogromną ilość adrenaliny, jak i zabawy, a wypady wraz z rodziną są najlepsze.
A czy dziecko 14 letnie nie będzie za młode, by próbować swoich sił w kajakarstwie?
14 lat to już bardzo dużo, o wiele młodsze dzieci już uprawiają ten sport i radzą sobie doskonale, więc nie ma co się zastanawiać
Aktywnie to ja żyje na co dzień odpoczynek dla mnie to istne lenistwo
Aktywny wypoczynek to wspaniała sprawa. Ja zawsze staram się spędzać wolny czas jakoś aktywnie Smile
Ja w zależności od pory roku spędzam aktywnie każdą wolną chwilę. W zimę jeżdżę na basen, a w lato rowerek albo bieganie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie