Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: sklep internetowy, czy stacjonarny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Planuję otworzenie sklepu z częściami samochodowymi, jednak zastanawiam się, czy nie pójść w rynek internetowy, z racji iż mieszkam w dość małym mieście i boję się, że taki lokalny sklep mógłby się nie otrzymać? co o tym sądzicie, czy sklepy internetowe mają większe szanse na przetrwanie?
Ja zdecydowanie wolę robić zakupy w sklepie internetowym Smile
W przypadku sklepu stacjonarnego, nastawisz się na starsze osoby, które preferują taki właśnie styl kupowania,

Sklep internetowy ma ogromną zaletę, że trafiasz do wszystkich ludzi w polsce, jednak ceny są bardziej wyśrubowane i może Ci być ciężko konkurować z innymi firmami.

Możesz też zrobić tak jak ja: prowadzę sklep lokalny, a do tego mam sklep internetowy, ma się wtedy przychody z dwóch miejsc.
Jak chcesz założyć firmę to na pewno Ci się program do fakturowania przyda - https://az.pl/fakturowanie/ My z niego korzystamy i na prawdę spoko wygodna opcja to jest
Teraz to najlepiej to i to. Połączenie obydwu opcji może dać całkiem fajne efekty.
Czym różni się sklep internetowy, od strony? Czy strona nie może przy okazji oferować produktów do sprzedaży? Jaka jest różnica cenowa?
Sklep internetowy oferuje dodawanie produktów do koszyka, oraz opłacanie ich, jest to trochę bardziej zaawansowane niż zwykłą strona, dlatego cena jest nawet o kilak tysięcy droższa,

na stronie internetowej możesz oferować produkty na sprzedaż, jednak trzeba będzie robić umowę do każdego produktu oddzielnie, jest to zdecydowanie mniej wygodne przy dużej ilości tanich produktów.
No dobrze, już rozumiem, Co będzie korzystniejsze w przypadku grafika?
Jeżeli zajmujesz się małymi projektami, które nie wymagają specjalnej wyceny, typu logówki, to może to być sklep internetowy, a w innym przypadku to zdecydowanie zwykła strona.
Faktycznie, zwykła strona internetowa spisze się tutaj chyba znacznie lepiej. Czy mogę sam podesłać grafiki, które chcę, żeby znajdowały się na stronie, czy jednak wszystkim od zera zajmują się ta firma tworząca stronę?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie