Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prezent na chrzciny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witajcie! Potrzebuje Waszej pomocy , zastanawiam sie nad kupnem prezentu na chrzciny dla mojej chrześnicy. Co polecacie? Zabawki odpadają, chce aby był to prezent który będzie dla niej pamiątką po latach . Myślałam nad medalikiem i https://www.swietymarek.com/srebro-medal...511,1.html , do tego album jak wam sie podoba? Dobry pomysł ?
Jeśli chodzi o zabawki dla niemowlaków to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - wybór jest naprawdę spory. Jednym ze sklepów, który warto rozważyć przy szukaniu takiego prezentu jest sklep Foka Stara, który prowadzi swoją działalność od lipca 2016 . Masz tam duży asortyment , od importowanych zabawek jak i lokalnych.
Wiecie, pamiątki może i są fajne, ale nie na dłuższą mete. Ja stawiam na oryginalne i praktyczne prezenty. Proponuje coś do ogrodu kupić jeżeli takowy rodzice dziecka posiadają. Tutaj masz multum zabawek https://allegro.pl/kategoria/zabawki-ogr...lnie-86283 i akcesoria do ogrodu dla dzieci. Mnie, dorosłej to najbardziej podoba się trampolina.
Polecam poważnie zastanowić się nad taką opcją jak różaniec. Moim zdaniem to sprawdzi się świetnie jako prezent na chrzest. Różaniec będzie też świetną pamiątką chrztu dla tego dziecka.
A co myślicie o ubraniu na chrzest dla dziewczynki. Na pewno białe body dla dziewczynki pod spód, a na wierzch może jakąś sukienkę wygodną. Możecie polecić coś, w czym maluszek będzie czuł się komfortowo?
Na chrzciny warto podarować zawieszkę z łańcuszkiem,a do tego np Biblię.
Może coś praktycznego byłoby najlepsze?
Faktycznie na chrzciny to ciężko coś kupić. Tak naprawdę malutkie dziecko nie ma jakiś mega wymagań. Ja mojej chrześnicy dałam pieniądze a do tego kupiłam piękną maskotkę dla niemowląt, o której więcej informacji znajdziecie na stronie sklepi Galeria Bukowski. Firma zajmuje się ręcznym wykonywaniem pluszak z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu sa bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.
Moim zdaniem najlepiej zapytać rodziców, co by chcieli. Przecież takie małe dziecko samo nie powie, zresztą... nie zna nawet swoich potrzeb. A rodzice wiedzą to wszystko najlepiej Smile

Zresztą, nie tylko w przypadku chrzcin warto pytać, co kupić. Uważam, że przy każdej okazji lepiej zapytać, niż niepotrzebnie wydawać kasę na coś, co komuś się nie przyda.

Pozdrawiam,
Callusan
Cokolwiek co kupisz będzie dobre bo łody i tak raczekj niee beedzie pamierać
Stron: 1 2
Przekierowanie