Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Remont domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Potrzebuję pomocy przy remoncie domu. Jest on stary i wymaga zaprojektowania niektórych pomieszczeń od podstaw. Zna ktoś w miarę taniego projektanta, który zajmie się tym od zaraz? Może korzystał ktoś z http://pswarchitektura.pl/uslugi-projekt...ktoniczne/ ??
Moim zdaniem część prac remontowych w domu można z powodzeniem wykonać samodzielnie, bez pomocy fachowców. Chodzi mi na przykład o malowanie ścian i sufitu. Nie jest to jakieś bardzo trudne zadanie, z którym ciężko byłoby sobie poradzić Smile
Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na kolory farb silikonowych elewacyjnych . Ogólnie widziałam, że oferta tego producenta jest bardzo atrakcyjna, więc może to będzie udany zakup
Remont to sporo ciężkiej pracy, ale trzeba też wziąć pod uwagę konieczność skorzystania z usługi wywozu odpadów. Moim zdaniem wynajęcie kontener na gruz warszawa to dobry pomysł. Nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, ale także zapewni prawidłową utylizację odpadów budowlanych. Z pewnością warto zwrócić na to uwagę, aby remont przebiegł bezproblemowo.
Przekierowanie