Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: uczenie się rosyjskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz więcej osób zaczyna się uczyć rosyjskiego, czym jest to spowodowane?
Rosja jest silnym krajem, polska leży niedaleko niego, wiele firm potrzebuje osób znających język rosyjski w stopniu bardzo dobrym, więc może być on przepustką do rozkręcenia kariery
No faktycznie coś w tym jest, ale jest to nastawienie się tylko na rynek wschodni, czy angielski nie jest przydatniejszy?
Moim zdaniem "moda" na języki panuje już od dłuższego czasu także nie ma się co dziwić Smile
Ja miałam w liceum rosyjski i Bogu dziękuję że na tym się skończyło Big Grin Strasznie tego nie lubiłam
Angielski każdy zna, nie ma w tym nic zadziwiającego, poza tym to podstawa, ale do angielskiego warto dołączyć rosyjski, bo pracy jest pełno dla osób, które go znają i to takiej z dobrymi zarobkami
Rosyjski jest faktycznie tak prosty jak piszą o tym w internecie?
Mi nauka nie sprawia bardzo dużych problemów, wystarczy chyba znaleźć dobrze opracowane testy i materiały do nauki, korzystam głównie z tych ze strony http://www.master-ru.pl/ bo są najtańsze
Moim zdaniem nauka języków zawsze będzie modna - nie jest istotne jaki to będzie język Big Grin
Przekierowanie