Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy opłaca się kupić meble w internecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w magazynach internetowych. Stawki są atrkcyjne i znacznie niższe aniżeli w stacjonarnych sklepach, aczkolwiek nie można poszczególnego produktu zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym zestawem meblowym. Posiadacie jakiekolwiek przeżycia w tejże branży? Chcę w przyszłym miesiącu już kupować kolejne meble , więc chce poznać waszą opinie na ów temat

Pozdrawiam
Pewnie, że się opłaca. Sklepów w sieci jest mnóstwo. Popatrz na przykład co mają w sklepie Lemag. Ja sama kilka razy zamawiałam meble online i narzekać nie mogę. Zawsze wszystko było ok.
według mnie się opłaca
Tak, meble w necie są zawsze tanie, ja ostatnio kupiłam tutaj
tekstylia styl skandynawski
poduszki w stylu skandynawskim
dodatki styl skandynawski i oczywiście meble, mega jakość Heart
Zdarzyło mi się już kilka razy kupować meble w sieci. Grunt to wybierać w ofertach sprawdzonych miejsc, ja ze swojej strony polecam sklep Furnival. Planuję niebawem wymianę mebli w salonie i zastanawiam się teraz nad takimi meblami systemowymi https://blog.furnival.pl/meble-systemowe/. Co sądzicie o takim rozwiązaniu ? Ceny mają bardzo konkurencyjne Smile
Przekierowanie