Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kantor online - Czy to bezpieczne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Czy ktoś orientuje się gdzie można sprawdzić aktualny kurs franka ?
Nigdy nie korzystałem z tego typu usługi w internecie i zastanawiam się czy jest to bezpieczne, nie chce stracić swoich pieniędzy. Czy ktoś potrafi polecić sprawdzony kantor online? Liderwalut wydaje się naprawdę profesjonalny Smile
Kursy walut sprawdzam zawsze na stronie kantoru internetowego w którym wymieniam walutę, publikowany jest też dla łatwego porównania średni kurs rynkowy tuż obok, dlatego jestem pewien że kantor online mnie nie oszuka i mogę szybko przekalkulować czy to dobry moment na przewalutowanie. Same transakcji oraz przelewy są zaś tak samo zabezpieczane jak w bankach.
A dlaczego kantory miały by nie być bezpieczne? Zobacz, że są międzynarodowe kantory online, w których bez problemu możesz wymieniać walutę i masz pewność, że nie są to jakieś firmy widmo, które znikają z pieniędzmi klientów. Zobacz chociażby na http://www.trejdoo.com/ - tam mają spore możliwości w zakresie wymiany walut, posiadają także wieloletnie doświadczenie, są więc partnerem godnym uwagi.
Masz rację, w końcu taka usługa jak wymiana waluty online powinna być na porządku dziennym, jak np. przelewy elektroniczne z banku, które wykonujemy powszechnie. Trudno mi sobie wyobrazić sprawne funkcjonowanie firmy, która jest importerem lub eksporterem bez korzystania z internetowych przewalutowań. Kantor online w tym wypadku znacznie przyspiesza wszelkie transakcje i obniża ich koszty- w tym koszt przelewu.
Oczywiście, że to bezpieczne. I jest taniej.
Mój mąż korzysta wyłącznie z kantorów internetowych, jeśli wymienia waluty. To szybkie i najtańsze rozwiązanie.
ZdecydowanieSmile Ja też już kompletnie odszedłem od tradycyjnych przewalutowań, w bankach również nie kupuję, może wygodniej po one mają platformy internetowe, ale kantor online i tak lepiej wycenia dając jednocześnie 100% wygody i pewności błyskawicznej wymiany.
Przekierowanie