Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: klej parkieciarski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Przygotowuję się do układania parkietu, dlatego mam pytanie : jakie są podstawowe różnice w klejach do parkietów? Na co w szczególności zwracać uwagę przy ich wyborze
Wiesz co, poszukaj może na jakimś forum tematycznym Smile
Z układaniem parkietu miałem kiedyś do czynienia, od razu mogę powiedzieć, że cena nie jest wyznacznikiem jakości kleju, główną rolę odgrywa oczywiście jego moc, jak i elastyczność, o której zapewnia wiele firm produkujących klej, ale bywa różnie
To komu należy ufać w takim razie?
Chcesz dobrze wybrać, to musisz przeanalizować kilka klejów, poczytaj ich opis, by sprawdzić wszystkie parametry, jak porównasz, to będziesz mieć rozeznanie
Tylko, że ja nawet nie wiem, jakie marki teraz są popularne i polecane, są jacyś pionierzy w tej dziedzinie?
Silka to popularna firma na całym świecie, specjalizuje się właśnie w wyrobie klejów, http://podlogi24.net/sika-klej-parkiecia..._3719.html ich klej jest jednoskładnikowy i gotowy do klejenia, trzyma mocno wszystkie gatunki drewna, nadaje się też do podłóg ogrzewanych.
A nie starczy kropelka zwykła Smile ?
Przekierowanie