Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ogrody wertykalne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobają Ci się sztuczna zielona ściana w domu zrobiona z maty z roślin? Idea ogrodów wertykalnych do Ciebie przemawia? Świetnie! Skorzystaj z naszych usług, oferujemy maty i panele z roślin - zapoznaj się z naszą ofertą!

www.green-designers.pl
Pierwszy raz o tym słyszę.
Takie ściany faktycznie mogą wyglądać ciekawie, ale trzeba mieć do tego odpowiednio duży ogródek i odpowiednio ustawny. Mi bardziej podobają się zwykłe krzaczki ozdobne, które ma do zaoferowania np. Szkółka drzew Marek Gurgul. Wtedy można postawić kilka róznych krzewów w różnych zakątkach ogrodu i odpowiednio je ze sobą skomponować. Według mnie takie subtelne rozwiązanie znacznie lepiej się prezentuje.
Mówię o czymś takim jak ogrody wertykalne w mieszkaniu czyli sztuczna zielona ściana w domu , nie w ogrodzie Blush
Mi osobiście bardzo się podoba taki mech na ścianie. Sądzę, że super to wygląda w różnego rodzaju firmach, biurowcach itp. Więcej na temat takich rozwiązań możecie dowiedzieć się na przykład ze strony https://4naturesystem.com/pl/mech-na-sci...any-z-mchu, polecam zajrzeć Smile
Przekierowanie