Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: jak wybrać dobry wózek paletowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak wybrać najlepszy wózek paletowy?
możecie dać mi jakieś wskazówki?
Możesz zajrzeć sobie chociażby tutaj widlowe.pl i zapoznać się z ofertą. Może znajdziesz dokładnie taki, na jakim Ci zależy
Dzięki za polecenie tego sklepu bo wcześniej o nim nie słyszałem Smile
Jeśli chodzi o wózki widłowe, to osobiście mogę Ci polecić jeszcze Centrum Wózków Widłowych Blum. Fajna firma, w porządku ekipa i bardzo fachowe podejście do klienta - z czystym sumieniem muszę przyznać, że nie zawiodłem się na nich jeszcze, a parę razy już u nich robiłem zakupy (a klientem jestem wymagającymWink.
A jak wybrać dobre palety? Czasem wybór nie jest prosty i nie ułatwiają go firmy reklamujące się tu i ówdzie. Moim zdaniem najlepiej jest poczytać o temacie artykuły takie jak ten https://eelektryka.pl/specyfika-palet-przemyslowych/ , a także popytać doświadczonych kolegów. Nikt nie chce płacić za złą jakość i brak wytrzymałości, prawda?
My z mężem kupowaliśmy na internecie jakiś używany. Nie jest to na tyle skomplikowane urządzenie, żeby się nad tym tyle zastanawiać
A jeśli chodzi o same palety, to gdzie je najlepiej zamówić? Chodzi mi o takie palety jednorazowe do magazynu... Szukając w internecie trafiłam na ofertę firmy Tefra z Poznania na stronie http://www.tefra.com.pl/palety-jednorazowe/. Czy ktoś z Was korzystał może z tej oferty i zamawiał palety właśnie tam? I jak, warto było? Jakie palety najlepiej zamówić, o jakim udźwigu? Z góry dzięki za pomoc Wink
Podpinam się pod pytanie Shizune. Jaki producent palet drewnianych
jest najlepszy? Na co zwracać uwagę przy wyborze palet? Zamierzam wykorzystać je do stworzenia, modnych ostatnio, mebli ogrodowych. Chciałabym żeby przetrwały przynajmniej jeden sezon.
Niestety nie znam się na takich wózkach.
Ja można wybrać niedobry? Chyba nie rozumiem pytania
Stron: 1 2
Przekierowanie