Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Fotograf weselny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa na wesele? Oczywiście bardzo bym chciała, żeby zdjęcia były nie tylko ładne, ale też niebanalne. Nie sprawdzi się więc w tym przypadku pierwszy lepszy fotograf, bo obecnie zdjęcia każdy zrobić potrafi. Ciekawe portfolio znalazłam na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/%C5%81%C3%...wesele.htm i widzę, że naprawdę jest w czymś wybierać. Tylko którego fotografa wybrać?
Fotografa radzę szukać odpowiednio wcześnie bo teraz z uwagi na coraz modniejsze innego rodzaju sesje mają oni dość szybko zajmowane terminy. Do tego fajnie by było jakby się Wam udało wynająć kogoś kto w pakiecie także świadczy usługi kręcenia filmu ślubnego (jak np. ten film ślubny kraków). Taka usługa jest fajna bo osoby z jednej firmy umieją się dogadać ze sobą i zgrać. Wtedy łatwiej im nagrać materiał, który będzie ze sobą kompatybilny.
A sprawdzałyście sobie taki portal fotografia-slubna.pl tam jest bardzo dużo ogłoszeń z całej polski, są opinie użytkowników, są zamieszczone portfolio, przykładowe ceny itp. Myślę, że to bardzo pomoże Wam w wyborze najlepszego fotografa, tak jak nam i nie zawiedziecie się a pamiątki pozostaną niesamowite do końca życia Smile
Ja zastanawiam się, czy w ogóle będę miała fotografa. Na pewno zdecyduję się na kamerzystę, bo już szukam go na stronie filmowanie-wesel.pl. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i będę mogła cieszyć się pięknym filmem ślubnym.
Jeżeli chodzi Ci o niebanalne zdjęcia z wesela to na pewno zapoznaj się z ofertą firmy Latanie Dronem https://www.lataniedronem.pl/. Wykonują oni zdjęcia oraz filmy z powietrza, za pomocą drona. Zobacz sobie przykładowe zdjęcia z takich sesji, wygląda to naprawdę świetnie. Teraz to praktycznie na każdej większej imprezie można skorzystać z takich usług, jest to bardzo ciekawa forma na uwiecznienie ważnych w naszym życiu wydarzeń.
Przekierowanie