Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Odszkodowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy walczyliście kiedyś o odszkodowanie za błąd lekarski? Ja będę musiała ponieważ przez błąd lekarza miałam bardzo ostre powikłania po porodzie i musiałam prawie kilka tygodni dochodzić do siebie w szpitalu. Wyczytałam na http://prawapacjenta.org/ że mogę teraz domagać odszkodowania za błąd przy porodzie. Jeżeli macie jakieś doświadczenie w walce o odszkodowanie to proszę o jakieś podpowiedzi. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Z lekarzami ciężko jest wygrać...
Oczywiście, że ciężko wygrać. Ale to nie znaczy, że należy się poddawać.

Podczas mojego porodu zbyt długo czekano z cesarskim cięciem i doszło do niedotlenienia, a moje dziecko urodziło się z porażeniem mózgowym.

Nie wiedziałam co robić i tak trafiłam na blog o tematyce okołoporodowej. Po przeczytaniu kilku podobnych historii nie miałam już wątpliwości, właśnie dla mojego maleństwa będę walczyła o sprawiedliwość.

Na tym forum jedna z kobiet zachwalała sobie współpracę z Krajowym Rejestrem Osób Poszkodowanych, który miał się specjalizować w sprawach błędów przy porodzie.

Dlatego wysłałam tam swoje zgłoszenie i po wstępnej rozmowie zdecydowałam się wysłać im także moją dokumentację. Obecnie jest ona w trakcie analizy prawniczej, ale wierzę, że uda się wywalczyć wysoką rekompensatę. Inaczej nie ma co nawet marzyć o skutecznej rehabilitacji..
Wywalczenie odszkodowania raczej do najprostszych zadań nie należy niestety
na pewno najprostsze to nie jest tak jak zauważył kolega wyżej ale wszystko jest możliwe. Samej ciężko będzie Ci dochodzić swoich praw ale w takich sytuacjach bardzo pomagają firmy takie jak Auxilia. Dzięki nim udało mi się uzsykać należne mi zadośćuczynienie po wypadku drogowym, po którym doszło jeszcze dodatkowo do procesu karnego https://auxilia.pl/dochodzenie-odszkodow...ie-karnym/. Działają sprawnie i przede wszystkim bardzo skutecznie.
Przekierowanie