Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Gdzie na Majówkę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Żeby znaleźć coś atrakcyjnego na długi weekend majowy warto byłoby się już za czymś rozglądać. Zastanawialiście się już w jaki sposób będziecie spędzicie ten czas?
Generalnie Karaiby lub Majorka ? Serdecznie polecam bo wcale drogo nie jest a zarówno wakacje jak i wspomnienia będą ABSOLUTNIE niezapomniane Big Grin.
W tym roku długi weekend zapowiada się naprawdę długi:)bo aż 9 dni.Ze znajomymi planujemy wypad na Ukrainę,chcielibyśmy połazić,pozwiedzać,zjeść trochę potraw regionalnych.Narazie jesteśmy na etapie planowania i szukania ciekawych ofert
Jest w PL masa fajnych miejsc, nad czym się tu w ogóle trzeba zastanawiac niby ... ?
Ja sobie w tym roku za cel obieram kraków mapa turystyczna mi tylko potrzebna i wtedy można zwiedzać! Podobno Kraków jest jednym z piekniejszych miast w Polsce jeszcze tam nie bylem w tym roku się przekonam Big Grin
Ja w tym roku nigdzie się nie wybieram, planuję tylko urlop we wrześniu.
Ja o tym jeszcze nie myślałem, ale sądzę, że nigdy nie będę jechał.
(04-02-2018 23:48)Miśka napisał(a): [ -> ]W tym roku długi weekend zapowiada się naprawdę długi:)bo aż 9 dni.Ze znajomymi planujemy wypad na Ukrainę,chcielibyśmy połazić,pozwiedzać,zjeść trochę potraw regionalnych.Narazie jesteśmy na etapie planowania i szukania ciekawych ofert

My wybieramy się z Wytwórnią Wypraw (taki klub podróżniczy z Warszawy) do Czarnobyla na Ukrainie. Do tego Lwów i Kijów. Razem z wejściem do zony wychodzi około 1000 zł.
Ja w tym roku na Majówkę lecę na Teneryfę! Już nie mogę się doczekać Smile
Widzę, że macie bardzo ciekawe plany. Kraków sama chętnie bym zwiedziła, obawiam się jednak, że w majowy weekend będą tam tłumy co mnie zniechęca do obrania tego kierunku wyjazdu.
Hiszpania, to zawsze dobrze zapowiadający się odpoczynek.
Czarnobyl natomiast bardzo oryginalny pomysł. Byłam kiedyś na takiej pogadance o podróżowaniu w tamten rejon i muszę przyznać, że kierunek ten mnie zarówno ciekawi jak i wprowadza trochę dreszczyku zważywszy na wydarzenia jakie tam miały miejsce, nutkę tajemniczości i poczucie niebezpieczeństwa. W tej Wytwórni mają całkiem fajne ceny tego wyjazdu biorąc pod uwagę dodatkowe miejsca, które podczas tego wyjazdu można odwiedzić. Muszę przyznać, że to propozycja godna przemyślenia Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie