Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wazektomia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam serdecznie, mam pytanie do was - czy mieliście może wykonywaną wazektomie? czytam o tym zabiegu ze ejst bardzo skuteczny, mało inwazyjny. Proszę o opinie..
Czytałem o tym trochę i wydaje mi się, że to dobry wybór jeśli ktoś nie chce mieć dzieci, czyli dla starszych gości. Niby jest odwracalne ale nie ma 100% pewności, że później będzie wszystko w porządku i będzie można mieć dzieci. Sam chciałbym cos takiego zrobić, ale to jak już będę starszy
Wazektomia to zabieg jak każdy inny ale faktycznie trzeba liczyc się z tym, że nie można mieć już dzieci, ale jest bezpieczny
Dla mnie to by była ostateczność, są inne metody antykoncepcji, bo gdybyś zmienił zdanie, to będzie za późno po zabiegu
No wlasnie a jak facet wie ze nie chce miec dzieci to co wtedy? jak rozmawiac z partnerka na temat wazektomii?
To zależy czy partnerka też nie chce mieć dzieci, bo jeśli chce to ciężko będzie przekonać ją do decyzji jaką chcesz podjąć, tak żeby się z tym pogodziła. Jeśli nie chce mieć dzieci tak samo jak Ty to mogę polecić Ci klinikę w której sam robiłem wazektomię już jakiś czas temu. Na Skłodowskiej-Curie 3, Gabinet Wazektomii,80-210 w Gdańsku. Możesz zadzwonić i umówić się na konsultację i wybrać się z partnerką, żeby rozwiać i jej wątpliwości tel. 58 506 64 09
Dzwoniłem tam i byłem też na konsultacji. Zabieg mam za 2 tygodnie bo musiałem wyjechac pilnie z Polski ale nie mogę się już doczekać zabiegu Big Grin
(09-04-2018 15:25)Kammski napisał(a): [ -> ]To zależy czy partnerka też nie chce mieć dzieci, bo jeśli chce to ciężko będzie przekonać ją do decyzji jaką chcesz podjąć, tak żeby się z tym pogodziła. Jeśli nie chce mieć dzieci tak samo jak Ty to mogę polecić Ci klinikę w której sam robiłem wazektomię już jakiś czas temu. Na Skłodowskiej-Curie 3, Gabinet Wazektomii,80-210 w Gdańsku. Możesz zadzwonić i umówić się na konsultację i wybrać się z partnerką, żeby rozwiać i jej wątpliwości tel. 58 506 64 09

No wlasnie ona tez nie chce ale sie boi takiego zabiegu Big Grin
Cinek 220 - daj potem znać co i jak bo jestem ciekawy.
Miałem to wykonywane w tamtym tygodniu i ból przy tym jest niesamowity

_______________________________
african mango
Jestem z grubsz tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć Wink
Stron: 1 2 3
Przekierowanie