Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: kamerka samochodowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, planuję zakupić na rocznicę ślubu rodziców kamerkę samochodową. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie bardzo często wyjeżdżają. W internecie patrzyłem już na rankingi poszczególnych kamerek i rozpiętość między nimi jest duża. Czy znajdę jakąś porządną kamerkę do 600 zł?
Slaby prezent na roczniće moim zdaniem, lepiej gdzieś wspólnie spędzić czas, ale to tylko moje zdanie.
Kamerka samochodowa to fajna sprawa Wink Warto jeszcze zainwestować w zestaw głośnomówiący https://www.bomi.pl/ranking-zestawow-glo...h-modeli/. Wiadomo nie można rozmawiać przez telefon kierując pojazd, dlatego takie urządzonko z pewnością się przyda.
Ja nie używam kamerki samochodowej, ale patrząc co się dzieje na drogach coraz poważniej się zaczynam nad nią zastanawiać Smile
Ja posiadam kamerkę od kilku miesięcy i jestem bardzo z niej zadowolony. Na szczęście nie musiałem jeszcze używać ani razu nagrania Smile
A właściwie po co taka kamerka jest w samochodzie? Wiem że są takie na przykład na egzaminach na prawo jazdy, ale tak normalnie..?
My tacie kupiliśmy taką kamerkę samochodową w Teletorium. Głównie dlatego, że tato dużo czasu spędza właśnie w samochodzie. A taka kamerka może być naprawdę przydatna, np przy stłuczkach.
(20-01-2018 22:58)mathilde napisał(a): [ -> ]My tacie kupiliśmy taką kamerkę samochodową w Teletorium. Głównie dlatego, że tato dużo czasu spędza właśnie w samochodzie. A taka kamerka może być naprawdę przydatna, np przy stłuczkach.
I jak się sprawuje? Big Grin
(20-01-2018 22:58)mathilde napisał(a): [ -> ]My tacie kupiliśmy taką kamerkę samochodową w Teletorium. Głównie dlatego, że tato dużo czasu spędza właśnie w samochodzie. A taka kamerka może być naprawdę przydatna, np przy stłuczkach.
Ja też kupiłam tam rejestrator do samochodu. Całkiem fajny model, u mnie nieźle się sprawdza.
Ja mam tą w samochodzie: https://www.teletorium.pl/xblitz-profess...tor/71604/ Smile I jestem z niej bardzo zadowolona. Warta tych pieniędzy.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie