Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: gotowanie świąteczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ja dodaję zawsze suszone grzybki, które wcześniej przygotowuje w suszarce do żywności. Takie urządzenie potrafi bardzo szybko i dobrze wysuszyć każdego rodzaju artykuły spożywcze, nie zużywając przy tym dużych ilości prądu. Suszenie owoców, warzyw i grzybów wcale nie musi być drogie. A dzięki odpowiednio wysuszonym grzybom potrawy nabierają zupełnie innego smaku.
Już mamy prawie dwa tygodnie po świętach.Sam święta wspominam bardzo miło bo było bardzo przyjemnie dla mnie.

____________________________________________________________________
garnki fissler
Chyba jednak największym problemem jest Jak nie przytyć w święta od tych wszystkich pyszności. Jest na to kilka sprytnych patentów: http://blueblog.pl/dieta/jak-nie-przytyc-w-swieta/. SprawdzoneWink A jak tam u Was z wagą po świętach?
Jak widać do świąt trzeba się przygotować na różnych frontach. U mnie takie przygotowania to nie tylko domowe sprzątanie, gotowanie. Jak macie swoje firmy to również warto pomyśleć o swoich pracownikach. Takie kartki dla firm https://zaproszenia-przemysl.pl/211-kartki-swiateczne powinny bardzo dobrze się także i u was sprawdzić. Taki drobny gest na pewno będzie bardzo dobrze wyglądać.
Nie wyobrażam sobie potraw świątecznych bez grzybów, które dodają aromatu, który kojarzy mi się wyłącznie ze świętami. Niestety nie mam czasu ani możliwości aby zbierać sama grzyby dlatego postanowiłam kupić paczkę suszonych grzybów na https://grzybysuszone.pl gdzie znalazłam odpowiedni rodzaj potwierdzone atestem.
Hej! A tak z nieco innej beczki ale dalej świątecznie Wink Jakie macie choinki w swoim domu?
Ja polecam zakup choinki od importera https://www.choinki.pl/ . Posiadają plantację choinek o powierzchni ponad 100 ha i można u nich kupić np. jodłę kaukaską, świerk pospolity, świerk kłujący (srebrny) o wysokości od 100 cm do 350 cm + drzewka doniczkowe, z pełnym systemem korzeniowym. A Wy gdzie kupujecie żywe drzewka?
Ja Lubie gotować, przygotowywanie potraw na święta to dla mnie przyjemność. Ale niestety nie umiem piec ciast. A sernik czy makowiec to ważny element świątecznego stołu. Na https://zdziadapradziada.pl/product-pol-...jasny.html można kupić domowy sernik, który na pewno będzie smaczniejszy od mojego.
Stron: 1 2
Przekierowanie