Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ktoś z was stosuje medytacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, czy ktoś z was stosuje medytacje? Zainteresował mnie ostatnio ten temat, poczytałem trochę na temat medytacji na http://jak-medytowac.pl , ktoś mógłby się wypowiedzieć? Po jakim czasie stosowania medytacji widać efekty?
Jakieś 10-11 lat temu się tym interesowałem i nawet zapisałem się na kurs, ale nic z tego nie wyszło. Albo nie rozumiem kultury wschodu albo najzwyczajniej nie dojrzałem wtedy to tego.
Dawniej próbowałem się nauczyć medytować jednak jak się okazuje nie mam do tego cierpliwości :/
Ja interesuję się medytacją, jednak ostatnio nie miałem zbytnio na to czasu Tongue Myślę, że od nowego roku znowu zacznę medytować.
medytacja fajna rzecz, polecam się zainteresować tematem, mega pomaga się zrelaksować Smile
Próbowałem kiedyś tej metody żeby się wyciszyć ale nie do końca dobrze mi poszło
Jakieś 10-11 lat temu się tym interesowałem i nawet zapisałem się na kurs, ale nic z tego nie wyszło. Albo nie rozumiem kultury wschodu albo najzwyczajniej nie dojrzałem wtedy to tego.

___
earn csgo skins
Dzięki za polecenie tej strony bo również ostatnio się tym zainteresowałem Smile
Przekierowanie